Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Új mosogatógép? De milyen?...

Új mosogatógép? De milyen? Vagy régi javítása?

Figyelt kérdés
15 éves eddig hibátlan eredeti német Siemens gépemnél a szivattyúzáskor túlfolyik a víz. Megbízható szerviztől szerelő: fogalma sincs mi a hiba. Kuka. Vegyen másikat. Megnézegettem a kínálatot, kb. olyanok, mintha ott helyben szétesnének, alig van benne anyag. Milyen márkát érdemes? A mostani bosch-siemens jobbak a többinél? Nem kell extra program, stb. csak az élettartam fontos. Vagy próbálkozzak másik szerelővel? Hátha...?

2014. nov. 5. 12:05
 1/1 anonim ***** válasza:
Nekem egy 6 éves Indesit van, arról tudom elmondani a tapasztalataimat. Alapjában véve elégedett vagyok vele, párszor nem lehetett becsukni az ajataját mert beragadt a zár, ezt házilag meg tudtuk javítani, csak az ajtót kellett szétcsavarozni hozzá. Fél évvel ezelőtt durrant egyet és nagyon büdös lett a lakásban, valami kiégett benne, de érdekes módon azóta is működik, ugyanúgy mosogat, és már nem büdös. Naponta legalább egyszer használjuk. Az evőeszközkosár kilyukadt egy helyen a késektől, sajnos ezt drága lesz pótolni, 4000 Ft körül van egy ilyen műanyag kis kosár. Most ott egyelőre cérnával befoltoztam a lukat. Szóval ilyen. Működik, működik, de nem tudni még meddig. :)
2014. nov. 5. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!