Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Milyen olajsütőt ajánlotok?

Milyen olajsütőt ajánlotok?

Figyelt kérdés
Már régóta vágyom egyre, és a párom azt mondta a fizu után veszünk egyet.Olyan sok féle van hogy választani sem tudok!Nektek milyen van?Amit szeretnék hogy legyen kivehető a tartálya, és nagy legyen a kosár benne!( Nagy étkűek vagyunk)Árban 20ezerig gondolkodtunk!
2010. jan. 27. 10:09
 1/4 anonim ***** válasza:
tudom, hogy nem ez a kérdés, de én nem vennék olajsütőt. sok olaj kell bele, ezért drága, és nem is túl egészséges. inkább valami nagy római tálat választanék.
2010. jan. 27. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Szia!


Amit javaslok, az ugyan nem 20-ért van, de szerintem megéri, mert egészségesebb dolgokat tudsz benne csinálni. Tefal actifry-t tudom ajánlani, nekünk is az van és egy kg (sztem több is) krumplit meg süt egy kanál (4cl) olajban. Egyébként adnak hozzá receptfüzetet is, h miket lehet még benne csinálni.

Mi mást még nem sütöttünk benne, de sztem nyáron és tavasszal jobban be fogjuk avatni.

Sok sikert a választáshoz, a neten utánanézhetsz a javaslatomnak.

Remélem tudtam segíteni.

2010. jan. 27. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszi csajok!Római tálam van 2 méretben is, és mázas is , és máz nélküli is!

Én kimondottan olajsütőt szeretnék!

2010. jan. 27. 17:34
 4/4 anonim válasza:
Serintem állati sok olaj kell bele, az agyon égett olaj pedig egészségtelen.
2010. jan. 29. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!