Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Melegszendvics sütőből kikötöt...

Steely kérdése:

Melegszendvics sütőből kikötött termo-kapcsoló, a fázist mivel köthetem össze?

Figyelt kérdés
Szóval, a lényeg, hogy vásroltunk régebben egy melegszendvics sütőt, de sajnos tettek bele egy termo-kapcsolót. Ezt a termo-kapcsolót megtaláltam benne, ki is kötöttem, viszont ezen a területen is szerintem olyan 200-300 fok lehet a levegő. Az a kérdésem, hogy a két fázist, a kapcsolóból kijövőt, illetve a fűtőszálakba továbbmenőt mivel tudom összekötni? Sorkapocs ezen a hőmérsékleten nem olvad meg?

#sütő #termosztát #fázis #fűtőszál #termo-kapcsoló #melegszendvics-sütő
2014. nov. 10. 17:52
 1/2 anonim ***** válasza:
Gondolom meghalt a thermo kapcsoló benne, amit szerencsére tettek bele. Az egy biztonsági elem. Egy újjal kösd össze. Mindenképp kell bele thermo kapcsoló! Nehogy az nélkül használd!
2014. nov. 10. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A thermo kapcsoló választja szét fizikailag is az "izzó" drótot a nem izzó dróttol. Úgyhogy nem kihagyható alkatrész.
2014. nov. 10. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!