Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Az a helyzet, hogy a mi...

Az a helyzet, hogy a mi szobánkban van wifink és a nappaliig nem ér ki. A nappaliba is szeretnénk wifit és van egy másik kicsit régebbi routerünk. Hogy lehetne hogy ne kelljen új dolgokat venni csak egy internetkábelt és meg lenne oldva az egész?

Figyelt kérdés

#router #kettéosztás #wifi #a nappaliba is
2014. nov. 17. 18:37
 1/8 anonim ***** válasza:
Milyen "régi" router? Ha azt át tudod állítani átjátszájra akkor ennyivel meg van oldva! Ha meg mindenképpen "internetkábellel" akarod megoldani akkor nem értem minek még egy router!
2014. nov. 18. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Kb. 2006-os a routerünk.
2014. nov. 19. 19:06
 3/8 A kérdező kommentje:
De én a nappaliba csak úgy telefonon akarok netezni szóval nem gépen...
2014. nov. 19. 19:09
 4/8 anonim ***** válasza:

Akkor minek kábel?:D vagy nem nagyon értem! Továbbra is ugyan azok a megoldások vannak!

-nagyobb teljesítményű router

-átjátszó kiépítése

-oda ülni a telefonnal ahol van wifi

2014. nov. 20. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! :D De mi az az átjátszó??? :DD
2014. nov. 20. 19:07
 6/8 anonim ***** válasza:
Jeltovábbító! Mèg egy "router" ami a masik jelét tovább szórja!
2014. nov. 22. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
És ilyet külön kell beszerezni?És akkor hol lehet?
2014. nov. 23. 16:33
 8/8 anonim ***** válasza:
Nezd meg,hogy nem tudja-e a routered alapbol . Sokban van ilyen funkcio ,ugy keresd "repeater" vagy "wireless bridge"
2014. nov. 30. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!