Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Elektronikus eszközök » Háztartási gépek

A kérdés

Van egy Samsung Side by Side hűtőgépünk, jégkockákat csinál magától, de tegnap vissza kapcsoltuk, hogy kellene jégkocka azóta még nem dobálta a kockákat. Mi baja lehet?

2008. aug. 15. 06:04  Privát üzenet  

A válasz
Ha kihúzod a jégkockatartót, meglátod a jégkockakészítő tálcát, aminek az eleje (fenn baloldalon van) négyzetes. Ennek jobb alsó sarkán alul van egy gomb, amt meg kell nyomni, ekkor megtölti a tálcát vízzel, ezután ha ez megfagyott, folyamatosan gyártja a jégkockákat. Türelmesen kell várni 10-12 órát. Én is egy gyári leírás alapján tudom. Egyébként a samsung.hu oldalon találsz magyar nyelvű leírást, ott tűrhetően elmagyarázzák, hogy mit kell csinálni, ha valami nem működik.

# 1/3Időpont 2008. aug. 16. 06:56 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Ez mind oké:)

Csak az a baj, hogy tele van az a tálca jéggel, és nem borítja ki:(

Remélem nem romlott el... Nagyon szomi lennék..

# 2/3Időpont 2008. aug. 17. 15:10 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Megcsináltam amit írtál, és lám borította ki a jeget, aztán ahogy írtad tele rakta vízzel:)

Nagyon hálás vagyok a válaszodnak!:))))

Köszönöm!!

# 3/3Időpont 2008. aug. 17. 15:15 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Samsung mosógépnél a gyűrődésgátló funkció mit jelent?
Samsung SC-4135 porszívóhoz új nyelet és ciklonszűrőt hol tudnék neten rendelni?
Samsung elöltöltős mosógép ajtaja nem nyílik. Van rá mód, hogy kiszabadítsam a ruhákat, amíg jön a szerelő?
Kinek mi a véleménye a samsung mosógépröl?
Porzsák nélküli porszívóval (pl: Samsung SC4550) ürítéskor nem száll mindefele a por? Vennétek ilyen készüléket?
Samsung hűtő horkol? Most vettük. Azt mondták, h a buborékozó hang az normális. Ez oké. de a horkolással mi van? A múltkor nővérem megkérdezte: anyám horkol ennyire?

Kérdések az Elektronikus eszközök rovatbólKérdések a Háztartási gépek rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!