Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Használt, felújított kávégépet...

Használt, felújított kávégépet érdemes-e megvásárolni? Vagy fél év után beadják a kulcsot és inkább legyen új?

Figyelt kérdés

2014. nov. 26. 15:10
 1/7 anonim ***** válasza:

amin átfolyik valami amit utána megiszok

olyanból sose vennék használtat

2014. nov. 26. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
100%

Szia!


Attól függ milyen jellegűben gondolkodsz.

Ha szakszerűen újítják fel, a megfelelő tartósságú masinát, akkor igen.


A mindent egybe modern darálós, digi, autoamata, műanyagházas (és műanyaggal belül túlsúlyozott) cuccokat, szerintem nem.


De vannak olyan kávégépek amik a 60-as években készültek és ma is horror pénzekért lehet egy-egy felújítottat kapni. Mivel szinte csak fémből épülnek fel, még évtizedekig komoly kávézók, vagy kávésznobok remekműve lehet pl.: faema E61


Nekem egy 1974-es felújított kézi karos kávégépem van, az utolsó szögig felújítva. (kis méretű nem egy kávéházi batár)


Nos ez garantáltan kávégép lesz 20 év múlva is ha nem hagyom víz nélkül bekapcsolva és tisztán- valamint karbantartom.


Én ugyan nem itt vettem, de hozzáértő szakinak tűnik, tanácsot is tudnak adni, jó írásai vannak.

[link]


Viszont tapasztalat, hogy a kávéörlőn sokkal több múlik.

Ha meg előre darált, őrölt kv-ból fogsz dolgozni akkor a szarvasi gép is megfelelő.


Szóval pénztárca, használati gyakoriság, és gyakran a flancos minden egybe tudó kényelmi funkciókhoz való ragaszkodás kérdése is más-más útra terelhet vásrláskor, ahol a használt is lehet hosszútávú társ.


Ha tudok segíteni írj, segítek...

2014. nov. 28. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
73%

En 2007-ben vettem egy felujitott saeco vienna superautomatica (legolcsobb saeco) gepet- azota hibatlanul mukodik , atlagban egy honap alatt tekerunk le 1kg kavet a torkan (tehat hasznalatban van tisztessegesen) .


Ha erdekel megmondom honnan van,emlekeim szerint az elado most is ilyenekkel foglalkozik

2014. nov. 30. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
60%

En 2007-ben vettem egy felujitott saeco vienna superautomatica (legolcsobb saeco) gepet- azota hibatlanul mukodik , atlagban egy honap alatt tekerunk le 1kg kavet a torkan (tehat hasznalatban van tisztessegesen) .


Ha erdekel mzegmondom honnan van,emlekeim szerint az elado most is ilyenekkel foglalkozik

2014. nov. 30. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Most néztem őket. Utolsónak írnám: igen érdekelne, honnan vásárolt.
2014. dec. 1. 00:34
 6/7 anonim ***** válasza:
60%
Innen vettem : [link]
2014. dec. 1. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2014. dec. 1. 23:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!