Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Nem megy a porszívó se kép se...

Skami kérdése:

Nem megy a porszívó se kép se hang. Szétszedtem azt nem értem hogy a motorra az van írva 230Vra megy, beszúrom a 230ba, és a kábel végében 16Vot mérek. Miért?

Figyelt kérdés

Gondolom valami köze lehet az agyhoz, de mi abban a pláne hogy 16Vre degradálja a kábel a 230Vt? Vagy rossz a kábel? Törést nem látok rajta. Lehet attól hogy green porszívó? Kérem segítsen valaki. jó volna egy aprólékos magyarázat

úgy érzem itt a megoldás az orrom előtt és meg tudom oldani, csak kéne némi lökés



2014. nov. 30. 07:28
 1/3 anonim ***** válasza:
Egy porszívó általában nem túl bonyolult. Kábel-kapcsoló-fordulatszámszabályzó-motor. Ha a motorra nem jut el a feszültség, akkor meg kell nézni hol tűnik el.
2014. nov. 30. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
mondjuk a kérdést mindjárt a porszívó adattáblájával kellett volna kezdeni. így lövése sincs senkinek, merre induljon...nekünk példul távirányítós samsung van, egyész más a hibakeresés, mint egy hagyományosnál...azt írod,hogy zöld porszívó...az mit takar?
2014. nov. 30. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
közben kiderült hogy simán csak rossz a multiméterem. köszi a segítséget
2014. dec. 1. 20:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!