Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » A főnököm arra utasított,...

A főnököm arra utasított, hogy javítsam mag a mosógépét és ha nem teszem meg kirug. Én egy egyszerü pincér vagyok tehát alig van értelmem nincs a gépekhez. A főnök nem akar szerelőt hívni mert azt mondja túl drága. Hogyan kell?

Figyelt kérdés

A mérkáját nem tudom szóval az is gond.Valami szuper luxus cucc.Mert ebbe a tányérokat mag eféléket mossuk.

Kell némi segítség az egyszer biztos.


2014. dec. 5. 17:03
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha nem vagy jártas az ilyen javításokban, akkor nem kérhet ilyet. Kérje attól aki ért hozzá, például egy háztartási gépszerelőtől.
2014. dec. 5. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

namost mosógép, vagy mosogatógép? mert marhára nem mindegy.


mondjuk mosogatógép...akkor ajtó kinyit, az alját szabaddá teszed, és a vízleeresztő fedelét lecsavarod...az van általában eldugulva, zsírtól, minden egyébtől...azt forróvízzel, pumpával, zsíroldóval, szódával feloldod, öblíted, visszacsavrod, oszt jónapot.

örül.

ha mosógép, akkor az érdekes...

2014. dec. 5. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem lenne hátrány, ha hátul, alul,elöl, bárhol található feliratból kiókumlálod a masina nevét, egyből könnyebb tanácsot adni.
2014. dec. 5. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Én odaszorítanám a fejét és rácsapkodnám párszor az ajtót. Nem mondom, hogy ettől biztosan megjavul, de jól esne, az biztos. Biztos, hogy ilyen tahónál muszáj dolgoznod?
2014. dec. 5. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Hangfelvétel!!
2014. dec. 6. 03:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!