Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Mit tegyek a mosógépemmel?

Mit tegyek a mosógépemmel?

Figyelt kérdés
Talán másfél hónapja vetem, de egyszerűen össze szöszözi a ruháimat 7kgos víztakarékos LG mosógép.Már próbáltam kimosni meg minden de semmi nem segít rajta.Van valakinek ötlete hogy mitől lehet?

2014. dec. 17. 12:18
 1/10 anonim ***** válasza:
azt a ruhát keresd meg a mosottak közt amelyik szöszöz ... nem a mosógép a hibás
2014. dec. 17. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
A dob belülről tiszta szösz! tegnap csak fekete farmarokat mostam ,előtte kitöröltem a dobot ,nem maradt benne szösz mosás előtt mégis a farmerjaim tele lettek fehér szöszös izékkel.Utána kiszedtem a szűrőt abban nem találtam semmit az tisztának tűnt szóval nem értem.A másig gépel nem volt ilyen problémám.Már ki eceteztem a mosó gépet és egyszerűen nem tudom mit csináljak.Tanácstalan vagyok
2014. dec. 17. 12:29
 3/10 Tengor ***** válasza:
A kézikönyvnek megfelelően üzemelted be, vagy szakember csinálta? Nem maradt benne valahol papír, amit ki kellene venni a mosás előtt?
2014. dec. 17. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Apu üzemelte be. Ö kisgép szerelő volt anno, azt mondta hogy nem maradt benne semmi mindent a leírás alapján csinált.esetleg kérhetek tanácsot hogyan érdemes ki tisztítani a gépet?
2014. dec. 17. 13:02
 5/10 anonim ***** válasza:
még tippelhetek egy papírzsebkendőre is ... a megoldást nem tudom
2014. dec. 17. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
köszönöm
2014. dec. 17. 13:17
 7/10 A kérdező kommentje:
evvel ne menyek szervizbe ugye?
2014. dec. 17. 13:23
 8/10 A kérdező kommentje:
*menjek
2014. dec. 17. 13:24
 9/10 anonim ***** válasza:
Vsz. a dobon kívülre került papírzsebkendő. Próbáljátok valahogy kideríteni.
2014. dec. 17. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Próbálj meg egy 90 fokos mosást üres géppel...ill. vegyél bele mosógép tisztító folyadékot.
2014. dec. 17. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!