Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Mi történhet most a mosógépemmel?

Mi történhet most a mosógépemmel?

Figyelt kérdés

A fiam 7 eves,es ma kitalalata hogy penzt fog mosni.

Ezt a kovetkezo keppen hajtotta vegre.

Ahol a mososzert adagoljuk abban a kis fiakban becsusztatott 3darab 100ft-ost es en miuatn elinditottam a mosast mar ugy rohant hozzam es meselte nevetve hogy mit csinalt.

En persze rogton ki kapcsoltam a mosogepet es probaltam kiszedni a pent de mar hiaba becsusztak.

Lessz most valami baja a mosogepnek?

Valaszokat elore is koszonom.


2013. okt. 23. 17:13
 1/6 anonim válasza:

Őszintén nem tudom, de ez címlap-story lehetne.

"Pénzmosáson kaptak egy 7 éves kisiskolást."

2013. okt. 23. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem tudom honnan jott neki ez az otlet,de en komolyan mondom nem tudom mi van a mai gyerekekkel,hat olyanokat talalnak ki hogy meg all az esze az embernek.
2013. okt. 23. 17:19
 3/6 anonim válasza:
100%
nem lesz semmi baja.mikor odaér a program h kicsavarja a ruhákat meg fog állni a gép, ne ijedj meg.kapcsold ki a gépet, elől alul (báris az enyémen itt van) van egy kb 7-8cm átmérőjű nyillás aminek egy csavaros fedele van, de ez az egész fedve szokott lenni ugyh ha csak ugy ránézel a mosógépre nem látod.azt kicsavarod, elkezd nagyon folyni a viz belőlle és oda benyulsz és ott lesznek az érmék:-) én is ezzel szórakoztam ma mert benne maradt nadrág zsebében érme és odakeveredett.remélem érthető voltam :-)
2013. okt. 23. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
képzeljétek én is így jártam nekem a 6 éves lányom a dob mögé szórta be a pénzt próbáltam a szűrőt de nem tudom kicsavarni! egy picit tudok rajta jön a viz is belőle de tovább nem tudom elakadt benne most nem tudom mit fogok csinálni de sokkal gyengébben nyomja ki a gép a vizet és ha több ruhát teszek belle rápörget a centrinél és leáll világít a tisztitsa meg a szivattyút jelzőfénnyel....
2013. okt. 23. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Milyen típusú mosógép,felültöltős?

Mert nem biztos hogy eljut a pénz a szűrőig,nekünk az van és egy gomb került a gép alján lévő lefolyónyílásba,pont annyira zárta el hogy a gép érzékelje hogy lassabban folyik le a víz mint kellene,ezért letiltotta a gépet.Szerelőt kellett hívni mert azt hittük komolyabb a baj,ő vette észre,mi is csak a szűrőt figyeltük.

Ki kell venni a valszeg szürke színű műanyag takarót a dob aljából aminek a helyén látható lesz a fűtőszál,és annak a közelében a lefolyónyílás,és vagy abban vagy az "üst" legalsó pontján lesznek az érmék amik elég nehezek lehetnek ahoz hogy ne tudja a víz elsodorni őket a lefolyónyílásig.

2013. okt. 24. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
megnéztem és nincsenek alatta =/// indesit
2013. okt. 26. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!