Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Hütő-fagyasztó kombó vásárlása...

Hütő-fagyasztó kombó vásárlása előtt állok. A belőtt max keret 90. 000 forint. Szerintetek az alábbi masina megfelel a mai kor követelményeinek?

Figyelt kérdés

[link]



A régi már rengeteg áramot elvisz, cserébe alig hűt. :( Csereérett.

Legfőbb szempont ( a keretösszegen kívül ) a fogyasztása, és hogy alul legyen a fagyasztó.

Aki tud jobb vételt, kérem az is írjon. Köszi.



2014. dec. 28. 17:36
 1/9 anonim ***** válasza:

Magát a tipust nem ismerem (Bekóból mosógépünk volt)

Viszont ha megteheted olyan készüléket nézz ahol külön lehet állítani a felső és alsó rész hőfokát.

2014. dec. 28. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Én úgy tudtam, mindenképp lehet, hiszen az egyik hűt a másik fagyaszt. ?!
2014. dec. 28. 21:12
 3/9 anonim ***** válasza:
Általában nem lehet, de a normál tér beállítása megfelel a fagyasztónak is. Külön csak a kétmotorosat lehet , de ez ritka manapság, és elég drága is. Nekünk volt egy Minszk orosz hűtőnk, amely elektronikus szelepet használt, de tönkre is ment a hűtő 4 évesen (elengedte a gázt, habosított részen, kuka lett.)
2014. dec. 30. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

A neten azt írja valaki, hogy 1 éves korában levált a szigetelése, és nincs szervízháttere a márkának. (Ami ugye az egyik leggagyibb.)


Ennyiért vegyél inkább egy Zanussit, az egy fokkal jobb kategória, és hazai gyártmányként minden szerviz javítja szükség esetén, meg van is alkatrész hozzá.

Pl. [link]

2014. dec. 31. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
Ja, a zanussi egész jól bevált nekem is ,és hallottam valami fagyasztócsere pályázatról is azaz a felét fizetik ha van régi, rossz fagyasztód
2014. dec. 31. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

A Zanussi tényleg jobb választásnak tünik!

2014. dec. 31. 23:24
 7/9 anonim ***** válasza:
3. Általába nem értesz hozzá. Mert amelyiknek van hűtő része meg fagyasztó is az külön kompresszorról megy. Külön lehet a hőfokot is állítani. Már csak azért is mert hűteni 0 fokig kell, fagyasztani meg -20 fokig.
2015. jan. 2. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

7.

Hát, ezért a hsz-ért kár volt az ujjaidat koptatni.

Ahogy a 3-as írja, elég ritka a dolog a kétkompresszoros.

Azt nem tudom, miért, a neten azt írják, túlhaladott technika, ami drága.

Egyszerűen a fagyasztó részbe nagyobb hűtőkapacitást építenek be, és kész.

Az én 3 éves, középkategóriás Electroluxomban is csak a normál térben lehet állítani, aztán mikor ott beindul, olyankor hűt a fagyasztó részben is.

A kettőnek az igénye nem mindig esik egybe tökéletesen, de gondok nem adódnak belőle.

2015. jan. 2. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Whirpool lett a vége. Nagyon tetszik, idáig meg vagyok vele elégedve.

Köszi a válaszokat! :)

2015. jan. 2. 18:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!