Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Lyukat ütöttem a fagyasztó...

Lyukat ütöttem a fagyasztó hátuljára, kiszivárgott a gáz és ha bekapcsolom akkor fortyog a gáz benne vagy hasonló. Mit tehetek?

Figyelt kérdés
Beépített kis hűtőm van, és van egy kis fagyasztója is (felső rész), ami megtelt jéggel. Ki akartam fagyasztani de lassúnak bizonyult úgyhogy kalapáccsal akartam kitakarítani a jeget viszont az eredmény az lett, hogy ütöttem egy kis lyukat a hátúljára és kiszivárgott a gáz! A kérdésem az lenne, hogy mennyibe kerülne a javítása? Látható helyen van a lyuk meg minden. Illetve, hogy a lyuk ellenére használható e a hűtő többi része?

2014. nov. 11. 13:24
 1/2 csabika1971 ***** válasza:

Ha elment a gáz már nem hűt. Mert gondolom a fagyasztó együtt van a sima hűtőrendszerrel. De ha nem, akkor sem jó mert attól még működni akarna a fagyasztó is. Ha baja nem is lenne ettől, a villanyszámla megugrana, mert a fagyasztó hőmérséklete soha nem süllyedne a kívánt mértékre, ezért a hűtő motorja nem állna le.

Javítása árára majd a szerviz add választ, és minden típusnál más.

2014. nov. 11. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Keress helyette másikat!
2014. nov. 11. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!