Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Mi lehet a baja a hagyományos...

Mi lehet a baja a hagyományos mosógépnek?

Figyelt kérdés
Megszorult a forgó tárcsa, de annyira, hogy szinte mindennel próbáltam forgatni, semmivel sikerült megmozdítani. Próbáltam kalapáccsal aminek eltört végül a feje, próbáltam egy nagyobb méretű kalapáccsal is és egy feszítő vas segítségével is, de az istenért se mozdul meg. Már 1 féléve néha zörgő/nyikorgó hangot adott mosás közben, a legutóbbi mosás óta 1 hónap telt el.

2015. jan. 10. 16:28
 1/4 anonim ***** válasza:

Szokásos történet. Ez a kalapácsos történet azért szíven ütött.


Állítsd fejtetőre, vedd la a borítólemezt, és az ékszíjtárcsát is vedd le, ha tudod.. aztán námi műszerolaj a tövébe a tengelyhez..összerakod, vissza a tárcsát, majd felállítod.. a gápben lévő tárcsát óra járásával ellentétesen lecsavarod úgy, hogy közben a géptestben lévő, már rögzített ékszíjtárcsát erősen fogod... ekkor lejön a fehér bakelit tárcsa, és látható lesz a tengely..oda is egy kis varrógépolaj...ami nem az igazi, de elindul.. persze először kézzel mozgasd, majd visszacsavarod, konnektor, bekapcsol, örül..

2015. jan. 10. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Tönkre ment a tengely.Szóval mielőtt örülnél cseréld ki.
2015. jan. 10. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Itt a link is. [link]
2015. jan. 10. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szimeringes lett és ettől teljesen beállt a csapágy. Csak a csere segít.
2018. ápr. 25. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!