Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Tudtok egy jó narancsfacsaró...

Tudtok egy jó narancsfacsaró gépet?

Figyelt kérdés

Olyasmi érdekelne amibe beleteszem a félbevágott narancsot fejjel lefelé, rányomok egy karos fedelet és egy nagy teljesítményű gép nagyon hamar és hatékonyan lecsavarja a narancsot (kb 2 másodperc alatt), láttam ilyen kb 40 cm magas gépet pl a Nyíregyházi Tesco bejárat melletti étkezdéjében de már azóta nincs.


Az ilyen kis pár ezer forintos 15-25 wattos kis szarok amikre neked kell konkrétan rányomni a narancsot, és ha erősen nyomod akkor megáll.. máskülönben meg nem lehet kicsavarni normálisan.. na ezek a gépek alkalmatlanok erre a célra, akkor már szinte mind1, ha kézzel csavarom...


Megfizetném én ezt, akár 40.000 ft-ot is adnék azért, csak találjak már valamit, mert neten hiába keresek, nem találok pont olyat, vagy amiről biztosan tudhatnám, hogy jó...



2015. jan. 14. 11:04
1 2
 1/11 Gasistar ***** válasza:
0%
Rotációs kapával próbáld, Jani a kemény is azzal facsar narancsot.
2015. jan. 14. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
A fejedet kéne rotációs kapával megdolgozni egy kicsit.
2015. jan. 14. 11:57
 3/11 szántóvető ***** válasza:

tudok de az nem 40 rugó.meg tudod nézni működés közben is videón :) [link]

van még 1-2 termék ami szóba jöhet:

[link]

2015. jan. 14. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

[link]



Esetleg egy ilyen jó lenne szerintetek?

2015. jan. 15. 14:47
 5/11 Gasistar ***** válasza:
0%
Én tudok egy prof. narancs facsaó fépet.........körfűrész plusz 220voltos aksi
2015. jan. 15. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 szántóvető ***** válasza:
masszívnak és erősnek tűnik,a teljesítménye is megfelelő.sajnos csak használat során derül ki hogy mit tud.
2015. jan. 15. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

akkor azzal a narancs "facsaó fépeddel" a fejedet fűrészeld le :)


Szántóvető! Köszi a válaszokat! Ment a zöld! :)

2015. jan. 15. 21:06
 8/11 anonim válasza:

Ha a pénz nem számít

[link]

2015. jan. 15. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Hát, ezeket néztem én is. Láttam még 1,2 millióért is, de ezek már hoteleknek vannak ahol több száz reggelizőnek kell ipari mennyiségben nyomatni. :D Nekem meg csak reggelente kellene könnyen és gyorsan 4-5 narancs
2015. jan. 16. 00:08
 10/11 Gasistar ***** válasza:
Szereld össze: Centrifuga, rotációs kapanyél, erekció (a tiéd is megfelel), 200 tonna kavics, egy mcdonalds szendvics! Az eredménynek valahogy így kell kinéznie: [link]
2015. jan. 21. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!