Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Elromlott a mosógépünk,...

Elromlott a mosógépünk, javíttatni nem érdemes. Gyorsan kell újat vásárolnunk, ezért kérnék segítsége, milyen mosógépet vegyek?

Figyelt kérdés
Olyat szeretnénk, ami nem zakatol, szép csendesen mos. Elsősorban felültöltőst, de ha csendesebb lenne az elöltöltős, akkor egy keskenyebb abból is megfelelne.
2015. jan. 25. 08:57
 1/7 anonim ***** válasza:
A legfontosabbat kihagytad: mi a maximum értékhatár.
2015. jan. 25. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Jobban jársz ha a Google-on nézegetsz véleményeket, ott több van belőlük. Nekem Electrolux EWB 105205W van 3 éve, az egyetlen problémám hogy a kezelőgombok elkezdtek "ülni", azaz láthatóan használódnak el. Nem mondanám kifejezetten csendesnek sem, azért egy ezres centri tud zajt csinálni. Azt is észrevettem hogy ha cipzáras vagy csatos ruhát teszek be, akkor hajlamos kilyukasztani a gyengébb anyagokat, de ez nyilván más gépekre is igaz.

Ahogy olvasom a Whirlpoolt nem ajánlják, és a Samsungok se a tartósságukról híresek.

2015. jan. 25. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Max. 80 ezret szánnánk rá. Indesitet és Whirlpoolt kizártuk. Köszönöm!
2015. jan. 25. 09:23
 4/7 anonim ***** válasza:

Akkor én ezt venném:

[link]

2015. jan. 25. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
nekem samsung van, sokat nézegettem, ez volt a legjobb, van benne ezüst mosás, mindenféle programok, komoly kijelző, távirányítható telefonról, takarékos, 1400as centri, stb.
2015. jan. 25. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

[link]

Én ilyet vettem pár hónapja, csendes, keskeny kivitel. Annyit foglalt, mint egy sima felültöltős.

Kicsit drágább, mint amennyit rászánsz, 90 körül volt, de anyukámnak régebbi modellje van, az is tökéletes és már 5 éve mosnak vele.

2015. jan. 29. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Közben egy keskeny elöltöltős LG mosógép mellett döntöttünk, a próbamosás alkalmával álom ahogy működik, a zakatolós felültöltős Whirp. után. 90 e Ft volt.
2015. jan. 30. 07:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!