Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Mennyire megbízhatóak az...

Mennyire megbízhatóak az érintőgombos mosógépek?

Figyelt kérdés

A kérdés adott. Szerintetek mennyire megbízhatóak az érintőgombos mosógépek a fizikai gombos/tekerős társaikkal szemben?


Új mosógép vásárlás előtt állunk. Most ezt néztük ki: [link] (Zanussi ZWY50904WA). Viszont az érintőgombos mivolta miatt nem tudjuk, hogy jó választás lenne-e?! Szerintetek?



2015. jan. 26. 14:31
 1/2 anonim válasza:

Én gyűlölöm a tapogatós simogatós kütyüket - de sajna kihalnak az ilyen őskövületek... és a jó mechanikus /javítható/ tekerentyűk is. Szal szerintem pont olyan megbízható, mint a telefon :D

Komolyra fordítva: szerintem ne ez legyen ami miatt nem veszitek meg.

2015. jan. 26. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

ez a jövő.. nálunk már majdnem minden érintős..a tűzhely, a hűtő, a mosogatógép, de ha új mosógépet veszünk, akkor az is az lesz..ráadásul wifis...már telefonon lehet követni hol tart a program, és telóval léptetheted is, ha úgy tetszik...


ez egy jó gép, vegyétek meg. ki vannak próbálva, nem adnak ki gagyit..

2015. jan. 26. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!