Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Hogyan tudom használható...

Hogyan tudom használható állapotba hozni a Tchibo Caffissimo Compact kávéfőzőt, ha folyamatosan villog a piros és sípol? A használati szerinti lépéseket már végigcsináltam, elvileg, de nem szűnik a sípolás.

Figyelt kérdés
2015. jan. 28. 09:54
 1/5 anonim válasza:

Szia. Nem tudom mennyire aktuális még a dolog, de remélem tudok még neked segíteni.

Akkor szokott villogni és sípolni, amikor kifogyott belőle a víz. Ilyenkor az a teendő,hogy a víztartályt feltöltöd a max jelzésig vízzel, és megnyomod ismételten a kívánt kávé főzésére alkalmas gombot. Amíg le nem fut a program végig villogni és sípolni fog, de amint vége van, elmúlik!

2015. máj. 9. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

Üdv.

Nekem is ez a problémám. A tartály tele de valamiért nem akarja szívni a vizet ha megnyomom az egyik gombot, pedig "hanghatás" is van.


Rossz a gép vagy van vmi trükk amivel életre lehet kelteni?

2016. márc. 3. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

Vidd be a legközelebbi Tchibo boltba és ott segítenek!

(persze csak ha garancián belüli)

2016. márc. 4. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Van garancia mert most lett vásárolva és egyáltalán nem tudtam használni emiatt. Sejthető h gyári hibás csak hát reménykedik az ember...
2016. márc. 5. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Bocs az offért, de Tchibo boltban vetted?

Csak mert régebben én ott dolgoztam, és akkor úgy volt, hogy kivonják a Compactot a forgalomból, mivel egyre többet vittek vissza, hogy problémás.

Mint volt ottani dolgozó, inkább az egyel drágább verziót ajánlom (Classic), ő már mindent tud, és szinte soha sem volt olyan, hogy hoztak volna vissza hozzánk.

Néha vannak nagy leárazások, illetve a plázák kuponakcióin is meg lehet venni 20%-kkal olcsóbban, szerintem úgy abszolút megéri.

2016. márc. 7. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!