Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Tudnátok jó gyümölcscentrifugá...

Tudnátok jó gyümölcscentrifugát ajánlani? Olyat, ami viszi a kemény zöldségeket, sőt leveles zöldségeket is? És hatékony, tehát nem pürét dobok ki, hanem száraz lesz a maradék!

Figyelt kérdés

Szeretnék céklalevet, de kelkáposztából és petrezselyemből is levet facsarni.


Köszönöm!


2015. jan. 29. 14:38
 1/8 anonim ***** válasza:
41%

van ilyen, a miénk 30e volt, és príma...de pár hét múlva levitték az árát 20e-re..tökéletesen szétválasztja a levet, és száraz, amit kidob..

menj be egy médiamarkt-ba, vagy a budaörsi osanba, és válogathatsz...húsz alatt ne reménykedj nagyon jóban...

2015. jan. 29. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
59%

nekem volt már 3 féle, egyik szarabb mint a másik,

most egy philips 1871/10 van, ez hibátlan

ha jót akarsz akkor ez kell neked

2015. jan. 29. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat! Jöhetnek még! :)

Kedves Első! A tiéd milyen tipus?

2015. jan. 29. 18:04
 4/8 anonim ***** válasza:
59%

max. árat nem írtál, amit még szánsz rá...

de, a kategória legjobbja:

[link]


alábbiak strapabíróak, akár napi használatra is.

[link]

[link]

[link]


olcsóbb, de megbízható!

Bosch MES 3000 (csak javasolni tudom!)

[link]

2015. jan. 30. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
15-re gondoltam, maximum. Úgy néz ki Scarlett SC-015 lesz.
2015. jan. 30. 20:36
 6/8 anonim ***** válasza:
75%

nekem volt scarlet, másnap visszavittem

ez kínai cucc, oroszok forgalmazzák az orosz piacra, csak ide is jön belőle, nagyon olcsó, nagyon szar, ráadásul olyan durva műanyag szaga van a gépnek, hogy nem mertem meginni a narancslét

felejtsd el


bosch 3000 is volt, sajna nagyon nehéz tisztítani, szar a felépítése, a motorja se igazán erős, sok lé megy a szemétbe

2015. jan. 31. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Annyiért nem kapsz jót, csak nagy teljesítményű turmixot, 5-600 wattosat, tegyél bele fele rész vizet, turmixold sokáig és vászonzsákon keresztül szűrd le, préseld ki. A tömény levet úgysem bírnád inni.
2015. febr. 3. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Megvettem a Scarletet. 850W-os. Szépen kipréseli a spenótleveleket és a káposztát is! Meg vagyok vele elégedve. :)
2015. febr. 9. 12:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!