Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Mosogatógépbe mennyi öblítőt...

Mosogatógépbe mennyi öblítőt szoktatok önteni? Hanyason áll az adabolási szabályozója?

Figyelt kérdés

Első mosogatásom, Indesit gép. 4esre van állítva gyárilag. Kaptam hozzá finish mintacsomagot, amiben 2kapszula és egy 70ml-es öblítő volt. Gondoltam kétszerben öntöm bele az öblítőt is, ha már kapyzulából is kettő van. De meg se látszott benne a fele. Megnéztem a lámpát, hiányt jelzett. Hozzáöntöttem a másik felét is, de még úgy is világított az öblítőhiány jelző. Végül így indítottam el a programot, mert a kapszula 3az1ben . Erre indítás után kialudt a lámpa.

Most akkor mégis mennyit kell beletölteni? Mert még ez a 70ml se látszott benne. Honnan tudom, h meddig van benne ha nem látok bele? Lehet kisebbre kellene állítanom az adagoló számát? (Vagy pont a nagyobb felé kell teketni, h kevesebb mejen bele?)


2015. febr. 2. 15:10
 1/1 anonim ***** válasza:

Az öblítőtartályt ha van rá mód, tele kell tölteni. Az adagolást a tapasztalat alapján kel beállítani. Ha Fehér foltosak az edények, akkor lejjebb kell venni.


(Egyébként mi sokat kísérleteztünk a mindenféle öblítőkkel, a legolcsóbbtól a legdrágábbig, de egyszerűen nem váltak be. Vagy kicsit vízköves maradt az edény, vagy öblítőfoltos. Én azóta 20%-os ecetet használok a gépben öblítő helyett, és nagyon szépek az üvegpoharak is. Nem akarlak az ecetre rábeszélni, csak nálunk egyszerűen az vált be)

2015. febr. 3. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!