Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Ti használtok a mosogatógépbe...

Ti használtok a mosogatógépbe öblítő helyett ecetet?

Figyelt kérdés

Ilyenkor azzal kell feltölteni az öblítőszer tartályt? Teljesen feltöltitek, esetleg higítva kell?

Észrevettem, hogy a tányérokon ilyen fura bevonat képződik, de csak totál természetes fénynél látszik (pl. az udvaron). A poharakon nem látom, de a tányérok kék üvegtányérok, és azon valahogy jobban látszik, olyan mintha össze lenne maszatolva.

Ha kézi hajtánnyal elmosogatom, akkor lejön róla, én az öblítőre tippelnék, hogy az lehet a ludas. Pedig nincs túl nagy adagra állítva, talán a 3-as körül van, már állítgattam minden felé, de nem lett jobb.

Ezért gondoltam, hogy kipróbálnám az ecetet.

Köszi, ha valaki tud valami jó tanácsot!


2014. febr. 14. 20:27
 1/3 anonim ***** válasza:
56%
Mi nem használunk öblítőt, és nincs ilyen gondunk!
2014. febr. 16. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Fehéres bevonatra gondolsz? Nálunk volt ilyen probléma. Próbálgattam mindenfélét (mindenféle terméket, többféleképpen kitisztítottam a gépet, nem raktam bele öblítőt stb), de az egyetlen ami bevált az az, hogy az öblítő márkás (jelenleg F*n*sh), a tabletta meg teljesen mindegy. Ez utóbbiból most az Ald* tablettáját használjuk. Azóta semmi gond nincs.
2014. febr. 16. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszi, én is ezt az öblítőt használom, és a DM saját márkás tablettáját.

Igazából nem tudom milyen színű a bevonat, mert sehol máshol nem látszik igazán, csak a kék üveg tányérokon. Persze biztosan mindegyiken van, csak ezen a színen látszik jobban. Rettentő ronda :(.

Ma kipróbáltam ecettel, de ugyanolyan lett sajnos.

Nem tudom hol lehet a hiba.

2014. febr. 17. 13:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!