Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Mire figyeljek kenyérsűtőgép...

Vappali kérdése:

Mire figyeljek kenyérsűtőgép vásárlása esetén?

Figyelt kérdés

Hali!

Kényérsütő géppel van tapasztalata valakinek?

Arra lennék kíváncsi hogy mire érdemes figyelni, milyen funkciók hasznosak, illetve mik amik felesleges parasztvakítás céljából vannak?

Lényeges lenne, hogy gluténmentes kenyeret lehessen vele sütni.

Köszi a választ előre is!



2015. febr. 9. 14:27
 1/2 anonim ***** válasza:

Sok választás már nem igen van. Lényegében mindegyik tudja azt amit kell. Épp a minap szedtem szét egy tesco-sat, mert már nem dagasztott. Mivel össze vissza volt rozsdásodva benn az összes csavar, mivel kifolyt egyszer a kuglóf és b××××m rá, ezért nem tudtam úgy szétszedni, hogy használható maradjon.Ha tudtam volna sem volna hozzá alkatrész, vagy ha mégis szinte egálban volna az ujjal. De kidobták már egyszer egy nagycsaládos rokonnál, mert kicsi volt az űrtartalma. Szóval kaptam, és vagy még öt évet használtam, ezért megérte az árát. :)


Amire figyelni kell, hogy egy kétszemélyes családnak a napi sütéshez egy 70dkg-os kenyér elég. De hivatalosan 90 dkg-osat lehetett vele sütni, de erőlködik és nekem szinte nyers marad a sütésnél. Szeretem, ha ropogós a héja és jól átsült. Most egy nagyobbat szeretnék venni, amivel erőlködés nélkül könnyebben dagaszthatok és jobban átsüthetem a kisebb méretű kenyereket.

Én speciel egy kilós pizzatésztánál tettem tönkre a dagasztó részét.


Vegyél egy olcsót és nagyobb kapacításút, közel a lakhelyedhez, ha elromlik hamar visszaviszed és a fejükbe húzod.

2015. febr. 9. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 cernageza ***** válasza:

hello.


Nekem majdnem 10 évig egy "eurogold" nevű - ma teszkósnak mondanám - kenyérsütő volt, az üst adta meg magát. tette a dolgát rendesen, de a kenyér nem volt az én ízlésemnek megfelelő, mindig csak dagasztás volt, aztán sütőben sütöttem meg.

Miután tönkrement, egy drágább moulinex lett, de élek a gyanúval, hogy ugyanaz a két gép. ugyanazok a programok, ugyanaz az üst, ugyanaz a csipogó hang... Így azt gondolom, mindegy, mit választasz.


Egy ilyen gép egyszerű lélek: program szerint megdagasztja a tésztát, majd megsüti.. És - 1-2 drágább kivételtől eltekintve - ugyanaz a 8 program van az összesben.


a profik a panasonic gépekre szavaznak, de az egy drága dolog.

2015. febr. 10. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!