Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Elfelejtettem kivenni a dobot...

Elfelejtettem kivenni a dobot rogzito csavarokat, nagy a baj?

Figyelt kérdés
Tegnap vettem egy uj mosogepet, es elfelejtettem kivenni a csavarokat, lement egy ciklus igy. Utana kivettem es elindittom egy ujabb ciklust es mukodott, de amikor a centrifugalashoz ert csak lassan forgott, megallt a forgas es kipumplata a vizet, megint forgott, .... igy ment pedig csak 7 percet irt ki, es 20 perc mulva is ezt csinalta. Leallitottam es centrifugalasra tettem, eloszor nem akart menni, de masodszorra ment gond nelkul. Ma megint elinditottam egy ciklust es megint a centrifugalasnal ugyanazt csinalta mint tegnap. Most kiprobaltam az oblites, centrifugalast ruha nelkul, gond nelkul vegigment a program es leallt a mosogep. Miert van hogy nem megy a centrifugalas egyes ciklusoknal??

#mosógép #Whirlpool #centrifugalas #rogzitocsavarok
2015. febr. 11. 17:17
 1/4 anonim ***** válasza:
mert benne maradtak a csavarok?
2015. febr. 11. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
egy ciklus ment le a csavarokkal, utana kivettem oket es a centrifugalas nem akar menni egyes programoknal, tegnap nem ment a "feher" programon, ma meg a "finom ruhak" programnal. De nem reg kiprobaltam csak magaba, ruha nelkul az "oblites,centrifugalas" programot, ment gond nelkul. Az elobb kimostam gyors mosason(ami 15 perc, furdoruhakat) az is ment gond nelkul. Most bekapcsoltam a"pamut" programot torolkozokkel, kivancsi vagyok, hogy fog e mukodni a centrifugalas.
2015. febr. 11. 18:04
 3/4 vatafak ***** válasza:
47%
a pamut a legjobb amit tehetsz az mindent megjavít én pamut programmal javítottam meg múltkor a fűnyírót azóta is pöpecül működik
2015. febr. 11. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Amugy a funyiroddal birkakat akartal nyirni?
2015. febr. 11. 19:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!