Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Nincs valakinek kölcsönbe egy...

Nincs valakinek kölcsönbe egy pattogatott kukorica gépe? Egy napra kéne, és kifizetném a bérleti díjját!

Figyelt kérdés

2015. febr. 22. 22:46
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem van. Mikróhullámú sütőnek hívják. Azzal szoktam kipattogtatni a boltban vett pattogatni való kukoricát. Neked is ezt ajánlom.
2015. febr. 22. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Azt hittem érthető a kérdés hogy pattogtató gép kellene. Ismerem a mikrót, de nem arra lenne szükségem, mert nagy mennyiségben kell, és folyamatosan pattogtatni.
2015. febr. 23. 18:39
 3/3 anonim ***** válasza:

egy napos, folyamatos használatot a háztartási pattogató készülékek nem bírnak ki!

a harmadik adag után, megadná magát!!!

Így, csak ipari típusokban gondolkodhatsz.

pl.

[link]


Tel: 06-30/276-0824

(popcorn készítő gép, bérbeadás)


más.

Gépkölcsönzés

megrendelés történhet:

telefonon a 06-1-204-5579-es számon

faxon a 06-1-206-7290-es számon

Pattogató valamint vattacukor-készítő gépek bérbeadása rendezvényekre, egyszeri alkalmakra vagy akár hosszabb távra is.

A bérlés feltételei: érvényes személyi igazolvány, letéti díj, mely megegyezik a bérelni kívánt gép nettó eladási árával


A bérlési szándékot legkésőbb 3 nappal a kívánt időpont előtt kérjük jelezni, a fenti telefonszámokon vagy ezen az e-mail címen: info@amicorn.hu


[link]

...és nagyon lényeges, hogy nem csak a bérleti díjat kell kifizetni, hanem egy meghatározott összegű, "kaukciót" is.

2015. febr. 24. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!