Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Régi, magyar gyártmányú...

Régi, magyar gyártmányú hőtárolós villanykályhám van otthon, van hozzá ilyen fali termosztát, azon ha tekerek, mit állítok be (5-től 20-ig van)?

Figyelt kérdés

2015. febr. 24. 14:08
 1/4 A kérdező kommentje:
A kályha belső hőmérsékletét, vagy azt, hogy hány fokosra hűti a kifújandó levegőt fokozatosan?
2015. febr. 24. 14:10
 2/4 anonim ***** válasza:

-a szobatermosztát ha azt érzékeli,hogy a szobában nincs meg a beállított pl 20 C fok akkor bekapcsolja a kályhád kis ventillátorát,

-ekkor a kályhádba a kisventi tol be a szobából levegőt,és ez a levegő ,maga előtt kitolja a kályhában lévő forró levegőt,

-ezáltal fölmegy a szoba hőmérséklete pl 21 fokra és a termosztátod kikapcsolja a levegőbefújást a kályhádba,

-ennyi a lényeg

2015. febr. 24. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Egyébként kapcsoló is van alatta, azzal manuálisan is tudom fújatni. Az hány fokra melegíti fel a levegőt? Én fél óra után mindig lekapcsolom, így 23,5-ről 25-re szokta.

2015. febr. 24. 22:01
 4/4 A kérdező kommentje:
Úgy értem, hogy az akár 100 fokig is felhevítené a szobát, ha nem kapcsolnám le a hozzátartozó kapcsolót a falon?
2015. febr. 26. 16:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!