Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Milyen márkájú (akár konkrét...

Milyen márkájú (akár konkrét típust is szívesen veszek) mosó-szárítógépet ajánlanátok? A hotpont, ariston, samsung, lg között gondolkodom, tapasztalatok ezen márkákról?

Figyelt kérdés
Minimum 9 kg, de inkább 10-12 kg osat keresek, ami jól működik, nem kell vasalni, nem főzi össze a ruhákat, (mert olvastam ilyen rémhíreket), jól tisztít, és nem őrült hosszúak a programok. Max 200eft-ig szeretnék.
2015. márc. 2. 09:34
 1/2 anonim válasza:
Többeket kérdeztem a mosó-szárítógépekkel kapcsolatosan, és minden szakember és eladó (aki látta, hogy miket visznek vissza milyen problémával) egyöntetűen kijelentette, hogy kombinációkat ne. Külön-külön pedig nem ajánlotta az következőket: candy, lg, hot point, indesit.
2015. márc. 7. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

a kombináltat én sem ajánlom. nem szárít hatásosan, gyűri a ruhát. most már külön-külön van, és ez az igazi.

Én mondjuk kicsit kétkedve fogadom, hogy az áruházban épp mit sztárolnak, media markt-ban a samsungról eddig mindig lebeszéltek (tv-ben, mosógépben, szárítógépben). most LG van ez jó, korábban AEG volt, ha nem számnít a pénz én csak AEG-t vennék újból.

2015. ápr. 15. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!