Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Van valakinek elemes borotvája...

Van valakinek elemes borotvája? Nem akkus, AA elemek. Meddig bírják az elemek?

Figyelt kérdés

2015. márc. 6. 14:26
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Legegyszerűbb le kell mérni az üzemidőt, hogy meddig működik. Ha lemerül, akkor elemcsere.
2015. márc. 6. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
De nekem nincs ilyenem, azért kérdezem... :D
2015. márc. 6. 18:48
 3/11 anonim ***** válasza:
Időmérésre gondoltam, mert úgyis arra vagy kíváncsi, hogy meddig megy egy garnitúra elemmel.
2015. márc. 7. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Milyen időmérésre?

Arra lennék kíváncsi, hogy akinek ilyen van, kb. hányszor tud megborotválkozni egy elemgarnitúrával vagy hány hetente, havonta kell cserélni az elemeket.

2015. márc. 7. 14:39
 5/11 anonim ***** válasza:
Nem értem a kérdést. Ki kell próbálni, hogy meddig bírja. Ha lemerül, akkor cserélni kell.
2015. márc. 7. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Én értem, hogy nem érted. :)

Nekem nincs ilyen gépem, azon gondolkodom, hogy vegyek-e.

Nyilván "le kell mérni", illetve aki használ ilyet, az nagyjából gondolom tudja már, hogy mennyit bír egy elemmel. Azok tapasztalatára lennék itt kíváncsi. Mert azért nem mindegy, hogy megborotválkozok vele ötször és cserélni kell vagy csak 25 után.

2015. márc. 7. 21:06
 7/11 anonim ***** válasza:
Hát, az AA elemek kapacitása töredéke egy beépített litium akkunak, azért is nem sok ilyen borotvát találsz, komolyat semmiképpen. Nekem van egy Braun Series 3 akkus borotvám, 45 perc üzemidő van megadva, azt teljesíti is, ez annyit jelent a hét első napján feltöltöm, és egész héten borotválkozom vele. Ha elmész nyaralni egy hétre, nem is kell hozzá töltő. :-) Megnézném ezt AA elemekkel.
2015. márc. 8. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Azt meg tudnád nézni, hogy hány mAh-s az akku benne?
2015. márc. 8. 21:45
 9/11 anonim ***** válasza:
Hát, szétszedni nem akarom, de ha megvan a papírjain, holnapra megnézem.
2015. márc. 9. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Köszi.

Egyébként az akkut szerinted lehet benne cserélni?

2015. márc. 9. 18:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!