Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Mi lehet a két kávéfőző...

Mi lehet a két kávéfőző között a különbség?

Figyelt kérdés

[link]


[link]


Igazából szerintem kinézetre semmi, maximum árban, viszont a második linken írták néhányan, hogy 1-1,5 év múlva tönkrement és nem lehetett megcsinálni. (Általában ha veszek valamit mindig utána járok a vásárlói véleményeknek)

A másodikat láttam meg először, 10 ezerért akciósan megtudnám venni egy oldalon. Gondoltam arra is, hogy csak azért árulják ilyen olcsón, mert tudják, hogy rossz. Bár mondjuk más oldalakon drágábban láttam.

Sajnos nem értek ezekhez. Nem tudom meg merjem-e venni.


Szerintetek? És számít egyáltalán az, hogy milyen márkája van a kávéfőzőnek?


A válaszokat előre is köszönöm! :)



2015. ápr. 5. 09:15
 1/2 anonim ***** válasza:

Semmi különbség. Ugyanaz, csak a különböző eruópai terjesztési csatornákon át más néven jön be ugyanaz az ipari hulladék.

Ha valamennyire tartósat akarsz, akkor válassz ismertebb európai márkanevet, az ilyen név alatt futó termékek kínában történő gyártása közben jobban odafigyelnek a minőségre. De egy úgynevezett európai márkanév sem takarja már ugyanazt a minőséget mint húsz évvel ezelőtt.


Szándékosan nem írtam márkaneveket, mert elindulna a vita hogy miért ez, miért nem amaz.

2015. ápr. 5. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Markus55 válasza:
Az Orion kávéfőzők sajnos nagyon ócskák!
2015. ápr. 28. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!