Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Milyen elektromos borotvát...

Milyen elektromos borotvát ajánlanátok? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy meguntam a hagyományos borotválkozást és a vele járó folytonos arc elvágást. Már régóta tervezem, hogy veszek egy elektromos borotvát, de nagyon nem tudok kiigazodni a kínálaton, szóval egy kis fejtágítás nem ártana :D Tehát száraz borotválás - nem száraz, vízálló - nem vízálló, körpengés - nem körpengés, márka, meg egyáltalán az ár. Fogalmam sincs, hogy egy elektromos borotváért mennyi a reális ár. Kb 3 ezer forinttól vannak 50 ezerig, de talán még tovább is.


Ha valaki írna egy kiadós tájékoztatást úgy általában az elektromos borotvákról, vagy mutatna hozzá valami frankó írást, azt nagyon megköszönném :)



2015. ápr. 5. 18:36
 1/5 anonim válasza:
PhiLips borotvat ajanlok, a kicsi 7500 Ft-tol, nagyobb 20 000 Ft-tól. Bár részletes leírást annyira nem tudok rola adni, sokkal jobban jarsz vele, mint egy egyszerrűvel. Nem kell eldobni ket hasznalás után, sokaig birja.
2015. ápr. 5. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem is Philips van, körkéses. Két éves már, de nincs semmi probléma vele. Sokszor akciózzák. Az a jó, ha akkumulátorról és hálózatról is működik.
2015. ápr. 6. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
És vízállót kell venni? Meg ti szárazon használjátok, vagy vizesen, habbal stb? Kevésbé vág meg és okoz bőrpírt mint a hagyományos borotva?
2015. ápr. 6. 14:40
 4/5 anonim ***** válasza:
kettes vagyok. Az én borotvám nem mosható, de semmi problémát nem okozott.
2015. ápr. 7. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
A technológiájából adódóan nem tudod magad megvágni vele, viszont nem is lesz teljesen sima az arcod mint az egyenes pengés borotvától. Ahhoz tudnám hasonlítani, mint 1 nappal a borotválkozás után. Viszont nekem okoz bőrpírt, igaz nem annyi helyen mint a sima borotva. Az állam alatt a nyakamon szokott kipirosodni. Egyébként nem a borotva maga a drága, hanem a későbbiekben ha kell cserélni, a penge. Én vettem egy kínai meg nem mondom milyen márkájút 3 ezer forintért. 1 éves most eddig ugyanolyan mint az első bekapcsoláskor. Philips körpengék járnak bele, egy hármas csomag olyan 12 ezer forint körül van. Szóval inkább veszek egy új borotvát amiben van gyárilag. Előttem is írták, de nyomatékosítanám, hogy olyat vegyél, ami akksiról és hálózatról is működik, ugyanis idővel az akksi teljesítménye szépen-lassan lecsökken, érzékelhetővé válik a különbség mikor konnektorba dugod. Nekem még + pozitívum, hogy bárhol lehet használni, nem kell hozzá se víz se hab. Pl.: számítógép előtt szoktam borotválkozni, nem hullik a szőr, van kis tartója ami mosható, csak le kell pattintani.
2015. ápr. 25. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!