Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » A mosogatógépbe való tablettát...

A mosogatógépbe való tablettát ki kell csomagolni mielőtt beletesszük? SOS!

Figyelt kérdés
2015. ápr. 7. 14:47
 1/9 Szirty ***** válasza:
100%

Szerintem 110 darab sok bele egyszerre.

Ha meg kiveszel belőle néhányat ahhoz ki kell csomagolni.

2015. ápr. 7. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Szia! de jó hogy irtál! nagyon el kéne már mosogatnom! A dobozból kivettem de így külön is be vannak csomagolva a tabletták es ez most kicsit összezavart!!! azokat is ki kell csomagolni? Ja meg nekem 10 darab volt egy dobozban az elég egy mosásra?
2015. ápr. 7. 14:55
 3/9 anonim ***** válasza:
Nyilván ki kell csomagolni. 1 mosás 1 darab.
2015. ápr. 7. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Attól függ milyen? De rá van írva a dobozra.
2015. ápr. 7. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
"Ja meg nekem 10 darab volt egy dobozban az elég egy mosásra?" Ezt viccnek szántad? Egy darab kell egy mosogatáshoz és ha a használati útmutatót elolvasod, ott leírják. Van olyan, amit fóliástól kell használni, mert olvad a vízben. Milyen fajta tabletta?
2015. ápr. 7. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:

Kedves válaszolók!

Nem veszitek észre, hogy a kérdező hülyét csinál belőletek? :)

2015. ápr. 11. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Szánalmas.
2015. ápr. 13. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Szerintem mosogass el kézzel, akkor se gép, se tabletta nem kell. A mosogatólébe meg annyi szert öntesz, amennyit akarsz, de a kupakját feltétlen nyisd ki előtte!
2015. ápr. 14. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Valós a probléma, Én megoldottam, hogy a tüzépen kapható 365 db -os tabletta komplexumot, folpakkos eredeti csomagolással együtt, százas szöggel óvatosan kilukazgatva 2,5 cm -ként, kettő azaz 2 gumicsíkkal rögzítettem a mosogatógép belsejében és így egy évig semmi gondom vele csak rakom a sok mosatlant a gépbe és csili-vili ragyogó tiszta minden!!! Megjegyzem a gumicsíkok a rezgéscsillapítást is megoldják!Kissé macerás mondjuk a tányérokat minden alkalommal pontosan félbetörni, négybe, vagy ötbe jobban sikerül mert nem fér be a tablettáktól, de a villákat és a kanalakat már szépen gusztusosan félbe tudom hajlítani. Külön előnye az, hogy az evőeszközök vásárláskor mind az összes eladó széles mosollyal "álamfőnek" kijáró tisztelettel fogad, a Párom szerin hangosan röhögnek a hátunk mögött, de Nekem amúgy is rossz a hallásom, ezért nem zavar nap mint nap!Remélem tudtam segíteni igen színvonalas kérdésed ügyében! Egy mosolyt azért megér!!! Csákó :))
2015. ápr. 14. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!