Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » AEG vagy LG vagy Samsung...

AEG vagy LG vagy Samsung mosógépet érdemesebb venni? Negatív tapasztalatok is érdekelnek, mennyire hajlamosak a meghibásodásra?

Figyelt kérdés

2015. máj. 9. 15:02
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
AEG-t sokan dicsérik mert alig hallani róla valamit, szervizesek azért tudnak mesélni vad sztorikat róla, samsung elég jó háztartási gépben, mosógép, porszívó, ezekben ár érték arányban mindig dobogós, lg se rossz
2015. máj. 9. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
38%
Mosógépekben nem vagyok otthon, de az AEG-et mindenképp elkerülném! Szinte semmit nem hallottam a márkáról, egyedül egy esetet kivéve, mikor is valaki panaszkodott rá, de ezen kívül semmit!
2015. máj. 9. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Samsung-ot nem ajánlom. Ismerősömnek olyan van, 2 év után behalt garanciaidő előtt 1 nappal! Panelcsere!
2015. máj. 10. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim válasza:
Nekem AEG mosógépem van. Kb fél éve van meg,tökéletesen működik nagyon szépen mossa a ruhákat(előző Candy volt ahhoz képest). Egyetlen hátránya hogy elég hangos centrinél.
2015. máj. 11. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
50%
HA KÉTELKEDSZ akkor vegyél hagyományos magyar kis kerek gépet és hozzá egy centrifugát...azokat Te is meg tudod majd javítani.
2015. máj. 11. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 Attila31 válasza:
Egyértelműen a világ márka LG ! Az összes háztartási gépünk és szórakoztató műszaki cikkeink csak LG ! Más márka nincs is, 16 éves a tv-jük , 8 éve vettük a hűtőt, mosógép 6 éves, soha nem kellett szervíz, szerelő vagy bármi, semmi panasz egyik cikkre sem. Mosógép fantasztikus!
2015. máj. 12. 03:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim válasza:
Felültöltős Candy volt, 5 évet se bírt és a mosószeradagolóját nem lehetett normálisan kitakarítani és förtelmesen büdös volt, még az ecet sem segített. Ezután online rendeltem egy gyémántdobos Samsungot, kolléganőim ezt használták és áradoztak róla. (Nem gyémántból van a dob, hanem azt jelenti, piramis alakú kúpok nem szedik szét a ruhákat mosás közben.) 5 éves a Samsungom és imádom. Baja soha nem volt. Én nem vennék mást.
2015. máj. 13. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim válasza:
AEG ! A legjobb mosógépben !! Nekünk 10 éve megy hibásodás nélkül.
2015. máj. 14. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 zoltán1957 válasza:

Nekünk Samsung volt kb.5 évig.Először csak nem akart centrifugálni, míg kézzel el nem igazgattuk a ruhát.Utána leégett a vezérlőpanel, javíthatatlan.Szétszereléskor látszott, a villanymotor csatlakozója is vizet kapott valahonnan, az sem sokáig bírta volna.

Ameddig jó volt, szépen, halkan mosott.Visszatértünk a Whirpoolra, az majd húsz évet ment.

2015. máj. 14. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 42CrMo4 válasza:
Csak olcsót ! Nem érdemes drága mosógépet venni . A beépített chip számolja a mosás számot és egy idő után úgy is meghal . Drága gépnél drága a javítás ! 5- 6 évente gépcsere . !
2015. máj. 14. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!