Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Zanussi vagy Gorenje mosógépet...

Zanussi vagy Gorenje mosógépet vennétek?

Figyelt kérdés

2015. máj. 24. 17:48
 1/7 anonim ***** válasza:
egyiket sem.
2015. máj. 24. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Mindkettő közepes kategória.

Inkább a Zanussi mellett döntenék.

2015. máj. 25. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Aki azt írta, hogy "egyiket sem", attól kérdezném, hogy akkor milyet? A Miele-t nem tudom megfizetni! Legfeljebb 100 ezer forintom van rá. A régi Zanussi volt, 12 évet bírt, de már azt mondják a mostani gépek jó, ha kibírnak 5-6 évet.
2015. máj. 25. 18:18
 4/7 anonim ***** válasza:

Bosch mondjuk! (Én voltam az első, aki az egyiket sem választ adta) 100.000 ft-ért már lehet venni Bosch-t


[link]


Annak legalább jó a szervize, és német

2015. máj. 26. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Billykiller válasza:

Nekem tavaj ment tönkre a Zanussi mosógépem. Nem volt érdemes szervizelni, mert már lejárt a garancia.

A mosógép szerelő tanácsolta, hogy LG-t vegyek, mert annak minden része cserélhető, még a műanyag dob is ami a régin szétrepedt egy zoknitól. Eddig nem bántam meg, jól mos.

2015. máj. 27. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Én megérdeznék egy mosógép szervizt. Melyik géppel találkoznak a legritkábban. De Whirpool-t semmikép ne. Nagyon vacak.
2015. máj. 27. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nemrégiben beszéltem egy szerelóvel, és azt mondta, hogy a BOSCH-nak még aránylag jó a szervize, mert nem pepecsel ha valami bajod van, hanem betelefonálsz és 1 órán belül már mondják is, hogy mikor fog érkezni a szerelő.


Whirlpool-t a szerelő is mondta hogy ne, mert javított már olyat és elég sok baj van vele. És annyit mondott, hogy nem kell bonyolult gépet venni. Minél egyszerűbb annál jobb, mert nincs benne sok elektronika

2015. máj. 28. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!