Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Hol lehet venni olcsón Dolce...

Hol lehet venni olcsón Dolce Gusto kapszulákat Bp-en?

Figyelt kérdés

2015. máj. 27. 13:30
 1/9 anonim ***** válasza:

[link]

Szinte biztos, hogy valami webshopból olcsóbban és egyszerűbben megúszod.

2015. máj. 27. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
Hipermarketekben is van.
2015. máj. 27. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
ennél olcsóbbra gondoltam. :)
2015. máj. 27. 23:49
 4/9 anonim ***** válasza:

Annál a webshoposnál én nem találtam olcsóbbat még Aliexpressen/Ebayen sem (mondjuk nem néztem át minden egyes találatot).

Ennyi a kisker ára. Esetleg még újratöltőset lehetne venni, de akkor meg már inkább egy sima kávéfőzőt.

2015. máj. 28. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
a vaterán láttam 1250
2015. máj. 29. 21:05
 6/9 anonim válasza:
Hiperekben szokott lenni akció, elég gyakran, érdemes akkor feltankolni. Most pl a tescoban volt 1087 Ft/doboz ha 5-öt vettél.
2015. máj. 30. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:

Kávékapszula Shop oldalon több a választék, mint bármelyik multinál. Náluk olyan kávékapszulákat is lehet kapni ami már a Magyarországi piacról kivonta a Nestlé.

Mint Pl.: a Dalmayr Prodomo, Caffe Au Lait, Nesquik.

2015. jún. 12. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

Üdv. Ha aktuális még a kérdés, akkor az Asia Center-ben tudsz venni, 1250-1280 között mozognak az árak. Minden félét tudsz venni, rengeteg a választék, olyanok is vannak, amiket rendes hiperekben nem lehet kapni ( Au Lait, Nesqiuk, Dallmayer stb.


A bal oldali épületben bejárat után jobbra mész, és utána az első folyósón, az OTP-s automatánál balra. Ott a 2. üzlet jobbra, itt rengeteg a választék, 1280,-

2015. aug. 25. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Most több webáruházból is lehet rendelni 1300 Ft/doboz áron.
2015. aug. 26. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!