Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Mi a jobb? Ha inkább kihúzom...

Mi a jobb? Ha inkább kihúzom az eszközt használat után a konnektorból vagy sem?

Figyelt kérdés
PL. TV, Xbox, DVD lejátszó, stb.. eszközöknél. Mi árt neki jobban? Ha áram alatt van huzamosabb ideig, vagy ha ki-be van húzkodva a konnektorból.

2015. jún. 12. 16:01
 1/2 anonim ***** válasza:
51%

A zöldek, a tűzoltók, és az energiatakarékos józan ész szerint természetesen húzz ki mindent...talán a hűtőt ne..


én viszont egyik sem vagyok, tehát nem húzok ki semmit..

nekem így jobb...illetve kényelmesebb...

2015. jún. 12. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Azon hogy árt-e neki, még nem gondolkoztam. de szerintem nem árt. A konnektorból kihúzkodást nem ajánlom, mert egyrészt kilazul a konnektor a falból, másrészt nagyokat tud szikrázni ha ügyetlenül dugod be a kábelt. És a szikra biztos hogy nem tesz jót a készülékeknek.

Ettől függetlenül áramtalanítás-párti vagyok.


Amúgy a számítógépem egy kapcsolható hosszabbítóra van dugva, amit mindig lekapcsolok amiután leállítottam a gépet. Idegesít hogy világítanak rajta a lámpák- nem tudok tőlük aludni.

2015. jún. 12. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!