Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen különbségek vettetek...

Milyen különbségek vettetek észre az Iphone 4 és 4s között használat közben. Mennyivel tud többet vagy jobb az I4 vagy I4s?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 4. 14:36
 1/4 anonim ***** válasza:
rámész apple.hu és ott vannak a specifikációk, miben tud többet. természetesen gyorsabb, nem akad ott ahol esetleg 4 igen, gyorsabban futtat programokat stb
2013. ápr. 4. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
azt tudom hogy ott le van írva..csak hogy használat közben ezt a különbséget észre lehet-e venni?(feltűnően lassú a 4 vagy azért nem annyira)Csak azért kérdezem mert még csak 3gs meg Iphone 5 volta kezemben és venni szeretnék egy Iphone-t csak nem tudom hogy 4 vagy 4s hogy az i4s megéri annyiért az árát vagy akkor inkább i4?
2013. ápr. 4. 14:48
 3/4 anonim ***** válasza:
bizonyos alkalmazásokat nem futtat a 4, de ez nem azt jelenti, hogy nem bírná, csak valamivel ki kell vezetni a piacról. én úgy nyilatkoznék 4-ről, hogyha nagyon tele van rakva, akkor meglátszik itt-ott inkább a várakozás, lassabban nyit meg dolgokat, de akadásokat ritkán tapasztalok, max böngészőben. 4s talán kevésbé látszik. igazából pénzfüggő. én 4-emet nem cserélném 4s-re meg 5-re, mert ami nekem kell, az mind megy rajta.
2013. ápr. 4. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszi a választ!
2013. ápr. 4. 15:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!