Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Nem műkösik a Singer Family...

Nem műkösik a Singer Family 8280 varrógépem! Mi lehet az oka?

Figyelt kérdés
Első használat után még minden ment, viszont használat közben elkezdett horkolni. Gondoltam, ez normális, valahogy megoldom. Kinyitottam az alsó szál orsó tartóját minden egyes alkalommal, és egyszercsak a belseje kiesett. Nem csak az orsó, meg a tartója, hanem amiben azok vannak. Azt sem tudom, hogy hogyan kéne visszarakni. Esetleg a horkolás ellen tudtok valami módszert ajánalni? És hogy hogy rakjam vissza? Nagyon megköszönném! (El kéne vinnem megjavítattni, vagy meg tudom oldani én is?)

2015. jún. 14. 20:59
 1/7 anonim ***** válasza:
Garanciális még a géped?
2015. jún. 14. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ajándékba kaptam, 2 napja. Remélem megtartotta a garancialevelet az illető.
2015. jún. 14. 23:14
 3/7 A kérdező kommentje:
De sajnos interneten volt megrendelve. Nem tudom, hogy oda vissza lehet-e küldeni. De vannak külön varrógépre szabott boltok is, nem? Ahol meg tudják javítani. Az első varrógépem, nem akarom, hogy a kukában landoljon..
2015. jún. 14. 23:30
 4/7 anonim ***** válasza:

Ilyen szintű ajándékhoz jár a garancia levél is. Neten rendeltnél is van garancia.

Miért fizetnél, ha garanciás valami? A garancialevélen van szervíz cím is. Azokat kell felhívni.

2015. jún. 14. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ahonnan rendelték a gépet, azon az oldalon kell lenni utalásnak arra, hol, miként lehet a garanciát érvényesíteni.
2015. jún. 14. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
ja...amúgy nem horkol a gép, hanem hurkolt, gondolom. Az annak a jele volt, hogy nem jól működött az alsó szál.
2015. jún. 14. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Megpróbálok mindent!
2015. jún. 15. 07:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!