Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Milyen eszközzel hűtsem le a...

Milyen eszközzel hűtsem le a kb 20-22 négyzetméteres szobámat?

Figyelt kérdés

VEttem egy Orion mobil klímát, de semmit nem ért. Jeget is tettem bele, de semmi hideg levegőt nem fújt. Tudnátok ajánlani valami megbízható mobil klímát max 20-25 ezerig?

Ami tényleg lehűti a szobát. És persze nem fogyaszt sokat. :)



2015. jún. 16. 23:28
 1/3 anonim válasza:

[link]

Az én személyes technikám a meleg ellen, hogy pulóvert és hosszú nadrágot hordok kint. Bejövök, leveszem, semmi bajom.

2015. jún. 16. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

"VEttem egy Orion mobil klímát, de semmit nem ért. Jeget is tettem bele, de semmi hideg levegőt nem fújt"


Te nem mobilklímát vettél hanem egy léghűtőt. Már az árából is egyértelmű, hogy erről van szó, amit az első válaszoló linkelt, szintén az. Ezektől nem szabad csodát várni, nem érnek sokat.


[link]


[link]


Talán ez a kettő legolcsóbb mobilklíma újonnan a piacon.

Szóval 20-25eFt-ért csak nagyon drága ventilátorokat kapsz, legfeljebb lesz benne víz, vagy jégtartály.


Ha csak tényleg ennyit szánsz rá, akkor talán a legjobb egy mennyezeti ventilátor lenne. Ugyanúgy nem hűti a levegőt, de legalább az egész szoba levegőjét át tudja mozgatni.

2015. jún. 17. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Tavaly vettem egy mobil klímát én is. Igaz használt volt, de ismerőstől vettem.

Két napot használtam és nem többet.

Az idén még nem tisztítottam ki sem.

35000.-ért lehűti az egész lakást.DE!

Hangos és idegesítő kerülgetni. Amikor megy akkor is és még egész évben a lakásban. Viszont, ha elromlik a fűtés, akkor arra is használható a hűtés mellett, esetleg páramentesítésre is.


[link]

2015. jún. 17. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!