Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » A 2015 mosógépcsere program a...

A 2015 mosógépcsere program a gyakorlatban?

Figyelt kérdés

A netes része egészen egyszerű szerintem, csak azt nem tudom, hogy előbb a boltba menjek el kiválasztani, és "ugymond" lefoglalni a gépet, és utána adjam meg a vásárolni kívánt gép adatait, vagy ezt hogy kell?

Ill. csak akkor veszem, ha nyer a pályázatom, vagy ez úgy működik, h megpályázod, megveszed, igazolod stb, és vagy nyersz vagy nem?



#mosógépcsere2015
2015. júl. 1. 11:56
 1/5 Trafó1 ***** válasza:

Nekem a hűtőcsere akcióval van tapasztalatom, de szerintem ugyan úgy megy.

Ki kell választani , mondjuk a neten és utána tudod leadni a pályázatodat, ha megnyerted a pályázatot mehetsz a boltba, ahol választasz ami készleten van és ugyan abba a kategóriába tartozik, vagy rendelsz és megvárod , hogy megjöjjön amit szeretnél.

Hűtő esetén a bolt utána intézett mindent, kiválasztottam, fizettem, kihozták az újat és vitték a régit, a papírokat meg elintéztem a boltban.

2015. júl. 1. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 belapus ***** válasza:
Előbb várd meg, hogy egyáltalán nyer-e a pályázatod.Az első régióra kiírt összeg már el is fogyott, ezért ott már fel is függesztették a befogadást.
2015. júl. 1. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 zender006 válasza:

Szerintetek ha nem tudom a leadni kívánt mosógép gyártási évét az nagy baj? Mindegy mit írok be?

Semmi papírja nincs meg és nem emlékszik senki pontosan.

Ellenőrzi ezt valaki leadáskor?


zanussi fls572c ez a típusa mikor gyárthatták kb?

2015. júl. 6. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Ahogy elnéztem, a megjelölt gépek kb. 1/4-e nem is kapható a megjelölt boltokban... érdekes lesz...
2015. júl. 9. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

3-asnak:


Nekem is ez a problémám. Adott egy Whirpool AWM5105-ös mosógép, gépkönyve nem tudom merre van, az adattábláján meg nem látok évszámot.

2015. júl. 10. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!