Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Kőszegi evangélikus iskolába...

Kőszegi evangélikus iskolába jelentkeztem (2015) De megbántam. Hogy tudok átiratkozni máshova? Milyen bonyolult ez?

Figyelt kérdés
Lovastúra-vezetői szakra,de később mást szeretnék csinálni.Koleszos leszek,egyáltalán nem bánom.Sokat vagyok társaságban,szeretek bulizni és félek erre ott nem lesz lehetőségem.Van valaki aki oda fog járni?

2015. jún. 16. 19:07
 1/2 anonim válasza:
100%
Oda mész iskolába ahol szeptemberben kezdesz.Tehát ha te máshova akarsz menni akkor elmész egy másik iskolába és beiratkozol majd bemész ebbe az iskolába is és onnan meg kiiratkozol.Ennyi.Amúgy nem rossz iskola és a hétvégéid meg szabadok kolesz mellett is.
2015. jún. 16. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Melyikbe akarsz átiratkozni?
2017. márc. 6. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!