Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Az Electrolux felültöltős...

Az Electrolux felültöltős mosógép EWT 41266 TW típusnak van-e lába, vagy görgője?

Figyelt kérdés

Ellentmondásos információim vannak ezzel kapcsolatban. Mozgatás szempontjából, úgy gondolom jó lenne. Milyen tapasztalatotok van ezzel kapcsolatban? Jobb ha van lába, vagy jobb ha nincs? Előre is köszönöm a válaszokat!

Erika


2015. júl. 3. 09:44
 1/7 Ügyet Lenke ***** válasza:
általában egy pár láb, egy pár görgö szokott lenni a felültöltős gépeken, hátul a görgő, elöl az állítható lábak...
2015. júl. 3. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Ez általában így van, de engem most konkrétan ez a típus érdekelne.
2015. júl. 3. 09:59
 3/7 anonim ***** válasza:
Mindegyik mosógépnek van -állítható- lába!
2015. júl. 3. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Igen, szintbe állításra szolgáló lábak vannak, de engem görgő érdekelne, amivel mozgatni lehetne. Electroluxom van, elől, alul van egy kar, amit ki kell fordítani, mielőtt mozgatni akarom.

Tegnap édesanyának vettem egy electrolux ewt 41066 tw típust.

Beszerelték, beállították, végeztünk egy tisztító mosást. Minden rendben. Egy kicsit beljebb akartam tolni, kerestem rajta valami hasonló kart, ami az enyémen is van, de nem találtam. Így bizony elég nehéz volt megmozdítani. A Használati útmutatóban sincs róla semmi leírás. Próbáltam utána nézni a neten, és ott találtam egy linket, amiben azt írják, hogy van két görgője a kérdésemben szereplő típusnak.

[link]

Bosszant a dolog, mert ez a két típus érdekelt, és a használati útmutató alapján csak a centrifugálás fordulatszámánál van eltérés.

Felhívtam a boltot és azt mondták, hogy a 41266-nak sincs görgője. Tegnap nem volt kiállítva a boltban ez a típus. Nem vagyok biztos benne, hogy ténylegesen megnézte a gépet akivel beszéltem, vagy csak a kézikönyvét olvasta el. :)


Ezért érdekelne, hogy akinek ilyen típusú gépe van, az megírná, hogy van-e görgője, vagy nincs? Mert most még három napon belül esetleg ki lehetne cserélni.

2015. júl. 3. 10:47
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha annyira töröd magad ezen a rohadt görgőn, nem egyszerűbb lett volna elmenni és megnézni?
2015. júl. 3. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Megtörtént, nincs! :)
2015. júl. 4. 16:10
 7/7 anonim ***** válasza:
Na pont ebbe szaladtam bele én is. Az EWT1266ESW-nek sincs. Fulladjon meg az electrolux, mert még a tápkábele is csak 1,5 méter.
2017. aug. 15. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!