Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Mosógépcsere program. A...

Mosógépcsere program. A választott új mosógép műszaki adatai közül hiányzik az éves CO2 kibocsátás adata a közzétett listán, de kötelezően kitöltendő rovat. Hol találom meg az értéket?

Figyelt kérdés

2015. júl. 5. 22:44
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Használd a kalkulátort, ha végigviszed, automatikusan betölti az adatokat a pályázati lapra.

Igyekezz, nálunk az első napon kifogyott a keret, fel van függesztve a pályázatbenyújtás.

2015. júl. 5. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
A használtra jó a kalkulátor, de az újra nem a táblázat szerinti kWh adatot hozza, így a számított CO2 sem lehet jó. Hasaljak be egy körülbelüli értéket?
2015. júl. 5. 23:02
 3/14 A kérdező kommentje:
Most már megvárom az éjfélt ;-)
2015. júl. 5. 23:03
 4/14 A kérdező kommentje:
Tök jó, hogy a kitöltést követően kiírja, hogy a kiírt nap 8:00 a beadás megkezdése... Minden útmutatóban csupán a dátum szerepelt... Nálam a nap kezdete 00:00:01... Biztosan én vagyok a h.lye...
2015. júl. 6. 00:07
 5/14 anonim ***** válasza:
No, sikerült beadni? Én a kalkulátorból kiválasztottam az új gépet, utána már nem kellett semmit bevinni, a típuszámmal bevitte az adatokat. Aztán a nyilatkozatot már nem engedte, mert kifogyott a pénz 1 nap alatt...Ne lacafacázz sokat:-)
2015. júl. 6. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
8:10 körül beadtam. Beírtam egy A+++-ost, aztán majd választunk egyet. Szerintem nem kötelező a beírt megvásárlása és a támogatás legfeljebb annak megfelelően csökken, ha gyengébb gép kerül kiválasztásra... Remélem, jól gondolom! :-) A csatolmányokat is előre elkészítettem, de nem igazolványonként, ezért csúsztam 10 percet... Ki kellett külön másolgatnom őket és JPEG-ben csatoltam... Mondjuk az adókártya hátoldalát nem - mert én csak meghatalmazott vagyok és nincsen nálam - de szerintem nem is kell, csak az első oldala... Remélem okés lesz.
2015. júl. 6. 09:46
 7/14 anonim ***** válasza:
A hűtőgépeknél úgy volt, hogy a támogatói okiratba beírták a típust, de elvileg választhatsz mást, a lényeg, hogy a megtakarítás ne legyen kevesebb. Szerintem minden pályázatra megítélték a pénzt, ami bement.
2015. júl. 6. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
A megtakarítás ne legyen kevesebb, mint a 10% és a 20kg. Így értetted, ugye? És nem úgy, hogy a pályázatban beírttól ne legyen kevesebb. ;-)
2015. júl. 6. 10:04
 9/14 anonim ***** válasza:
Igen, ami a kategóriának (A++ vagy A+++) megfelel. Sok sikert!
2015. júl. 6. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm. És az utólagos érdeklődést is! Szép napot!
2015. júl. 6. 10:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!