Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Automata mosógépet hogyan...

Automata mosógépet hogyan kell beüzemelni?

Figyelt kérdés
Egy cső jön ki belőle, azt hová kell bekötni? Bocs, ha furát kérdezek,de még nem volt automata gépem, azért nem tudom. Kell hozzá szerelő, hogy bekösse vagy ezt én is el tudom végezni?

2015. júl. 6. 17:47
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

google-be beírod gép típusát, letöltöd használati utasítását, bele van írva

Nah meg új vagy régi?

2015. júl. 6. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Új. eMAG-ból lett rendelve.
2015. júl. 6. 17:55
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Akkor van használati utasítás benne, abba ott van minden.

És nem kell hozzá szerelő.

2015. júl. 6. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Megnéztem, sajnos magyar nyelvű leírást nem kaptam hozzá. Próbálok majd letölteni ehhez a típushoz magyar leírást. Közben a rajzon láttam, hogy a fürdőszoba falon kéne lenni valami befolyócső csatlakozó bigyónak, de nálunk olyan nincs. Ilyenkor mit lehet tenni?
2015. júl. 6. 18:16
 5/6 anonim ***** válasza:

Ha a szennyvízelvezető csonkra gondolsz, akkor oda ahová az előző gép ürített (Nálunk a mosdókegylóval van közös szifonon, régen meg csak simán a kádba eresztette a vizet)


Mielőtt bármire rákötöd, a dobrögzítő csavarokat ki kell szedni, párszor érdemes átforgatni a dobot, hogy könnyen jár-e. Utána lehet a leeresztő csövet a helyére tenni, és bekötni a víz, illetve elektromos hálózatra (bedugod). Mikor a vízre kötöd, ellenőrizd hogy a tömítés megvan-e.

2015. júl. 6. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Keress rá a jutubon is..

írd be, hogy mosógépbekötés, vagy mosógépbeüzemelés..


a mosógép hátulján látsz két nagy csavart, azt ki kell csavarni. ezek rögzítették a dobvázat a szállítás közbeni elmozdulástól.


a mosógépből kijövő csövet akaszd rá a mosdóra. ez a szennyvízcső..

a bemenő hidegvíz-csövet pedig a dobban megtalálod. az egyik végét a mosógép hátulján lévő fogadó csatlakozóra csavarod, a másikat a fali-csatlakozóra, vagy vízcsapra..


ha talász egy tiszta tekintetű, barkácsoló kedvű, némi szerszámmal rendelkező szomszédot, vagy baromira ráérő, fiatalos nyugdíjast, azoktó is kérhetsz tanácsot.

Ha ez nem jó, akkor marad a jutub videó..


Ha nem volt még automata géped, akkor bizony szakember kell...bizonyos csatlakozás-pótlások, kivezetések miatt..

2015. júl. 7. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!