Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Delimano átfolyós elektromos...

Delimano átfolyós elektromos vízmelegítőről, kinek mi a véleménye?

Figyelt kérdés
Anyámék,venni akarnak egyet, én inkább lebeszélném őket róla, de hátha van valaki, akinek már van ilyen eszköze, és elmondja a tutit. ( szerintem, a reklám, az kamu )

2015. júl. 14. 06:54
 1/4 JulesM111 ***** válasza:

Hi,


Mutteromék természetesen vettek egy ilyet.

A beszereléssel lehet egy kicsit tökölni, ha pl. egy ezeréves elrozsdásodott szelepet kell kicserélni. Ha a normális év relé hiányzik, meg egy konnektor is, ez még egy szép feladat kiépíteni...

Miután ezzel kellemesen letubáztam magam következett a teszt.

Beállításnál ügyesen kell az átfolyásokat csökkenteni, hogy a megfelelő tartományban kényelmesen lehessen szabályozni.


Üzemel Mutteroméknál kb. két hete, azért vették, mert a bojler nagyon messze van a konyhától. Működik rendesen, okésan, de feláll a szőr a hátamon, hogy egy kis 1.5mm2-es kettős szigetelésű kábel megy bele a csapba, ezt nem veszi be a gyomrom.

2015. júl. 17. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm az infót. Szöval, működik rendesen ?? Mennyi melegvíz jön ki belőle, fél perc alatt, és milyen meleg ?? A mosogatás miatt kérdezem.
2015. júl. 19. 23:40
 3/4 JulesM111 ***** válasza:

Nem mértem liter/perces értéket. Érezhetően gyengébb, mint a megszokott ezeréves csaptelepből jövő szanaszét fröcskölő vizsugár.

Használható, szerintem még víztakarékos is.

2015. júl. 20. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 JulesM111 ***** válasza:
Jah, melegvíz forrósága. Tud olyan forró lenni, hog majd besz@rtam. Ezért kell jól belőni a vizátfolyást, hogy a hideg víz hozzáadása miatt ne legyen se beutálforró, se hideg.
2015. júl. 20. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!