Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Dolce Gusto kapszulák; csak 8...

Dolce Gusto kapszulák; csak 8 adagra elég?

Figyelt kérdés

Üdv mindenkinek. Nemrég egy videóban láttam hogy Dolce Gusto-s kávégéppel főznek le egy Chococino-t (vagy mit?)és ott 2 db kapszula kellett 1 adaghoz. Namost a Dolce G. weboldalán azt ígérik hogy 1 csomagban 16 db kapszula van. És akkor az azt jelenti hogy a 16 db kapszula 8 adagnak felel meg? Én reménykedek hogy 16-16 arányba vannak benne a kapszulák de ha nem AKKOR: Nem túlzás ez egy kicsit az árához viszonyítva?, és Csak ennek az italnak az elkészítéséhez kell 2 kapszula?

A válaszokat előre is köszönöm!



2015. júl. 27. 14:03
 1/5 anonim ***** válasza:
52%

szerintem mind a kettő benne van

a doboz alján van 2 kapszula jele, szerintem azért mert egyik tej, a másik a kakaó

meg a leírásban is úgy van, hogy a tej meg a kakaó leírása

[link]

2015. júl. 27. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Szóval akkor 16x2 kapszulák vannak benne? (tehát 16 kakaó, 16 tej; összesen 32 kapszula?)
2015. júl. 27. 14:34
 3/5 anonim válasza:

Nem. 8-8 kapszula van a tejhabos kávéikban. Pl. ha Nesquik kapszulával csinálsz kakaót, azt is 2 kapszulával csinálod. Először a tejet, aztán a kakaót.

De én mindig olyat veszek ami 16 kapszulás és külön teszem bele a tejet, úgy mint bármelyik más kávéba. Csak hát ez nyilván finomabb mint a főzött kávé. De ennek is van espressoja. Ég meg a Föld a rendes kávéhoz képest.

2015. szept. 29. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
8tejpor es 8 kave(csoki) attol fugg es ugy jon ki a 16 mert ezt tejjel csinalja de van olyan amihez a 16 kapszulabol 16 kavet csinalsz mert azokhoz nincs kulon tejpor
2016. jan. 11. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

A Cappucino, Latte, Mocha, Chococino, stb. két kapszulából készülnek, így igen, 16 kapszulából nyolc adag lesz.


A sima kávék mind egykapszukásak, valamint a Nesquik is pont az, szóval a #3-as nekifutásból rossz példát mondott.

2017. nov. 10. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!