Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Van egy pezsgőfürdős fürdőkádu...

Van egy pezsgőfürdős fürdőkádunk. Azaz igazság elég régen lett hazsnálva. Multkor beakartam kapcsolni de nem kapcsolt hanem a motor ien zugó hangot adott. Hogyan lehetne megcsinálni h ujra beinduljon?

Figyelt kérdés
Be ki kapcsolgattam h hátha elindl a motor de nem.
2008. szept. 5. 12:53
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Hívj egy szerelőt...Valószínűleg ennek is hasonló a motorja,mint az autóknak olyan szempontból,hogy ha sokáig nem használod "berozsdásodik".De az is lehet,hogy csak valami piszok rakódott rá.
2008. szept. 5. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Hintalow ***** válasza:
100%

Elvízkövesedett és eldugult. Nekünk a szobában lévő vízoszlop dekoráció csinált ilyet néha. (Az is hasonló elven működik) Mi ezt úgy orvosoltuk, hogy vízkőoldót öntöttünk bele, kicsit hagytuk hatni, majd jól átmostuk.

De őszintén szerintem te ezt inkább szerelővel nézesd meg, mert egy kicsit más árkategória ugyebár...

Amúgy volt ismerősnek is pezsgőfürdője, ő kb. két évente nézette át szervizessel.

2008. szept. 5. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!