Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Ajánlanátok nekem egy jó...

Ajánlanátok nekem egy jó varrógépet?

Figyelt kérdés
Az ár is nyilván meghatározza, hogy mik a lehetőségek, nekem maximum 50 ezer Ft-om van rá. Van esetleg valami tippetek akár konkrét gépet, akár márkát illetően? Vagy hogy mit, vagy mit nem?
2010. márc. 7. 13:51
 1/8 anonim válasza:
2010. márc. 7. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Attól függ mit akarsz vele varrni. Anyum "ezer éve" varr, szóval ha leírod szerintem fogok tudni segíteni.
2010. márc. 7. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
igy 50 körül jó Singert tudsz venni, nekem bevált.....
2010. márc. 11. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

A második válaszolónak: ruhákat szeretnék varrni és igazítani vele!

2010. márc. 12. 14:07
 5/8 A kérdező kommentje:
Nos, végül a brothert és a Singert sem ajánlották több szakszervizben és szaküzletben, így hamar elvetettem az ötletet, és végül egy Janome J423S-re esett a választásom! Ennek ellenére köszönöm a hozzászólásokat!
2010. aug. 2. 22:50
 6/8 anonim válasza:
Szia! Megkérdezhetem, miért nem ajánlották neked azt a két márkát? Én is szeretnék venni egy gépet, és pont ezeket néztem ki:) Egyáltalán nem tudok varrni, úgyhogy olyan varrógépet keresek amit még én is tudnék kezelni:) Köszi!
2010. aug. 18. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Kedves 10:27-es!

Hogyne! Mert a Singernek már csak a hírneve jó és már nem azt az örökkéévaló minőséget képviseli, mint anno, a Brotherben meg sok a műanyag alkatrész, és ugye szempont a sok fém egy jó gépnél, meg nem szimpatikus. :) Remélem, segítettem. Én amúgy nagyon szeretem ezt a Janome-ot, és még Elnát ajánlottak, iletve Pfaffot, de az túl drága nekem :)

2010. aug. 19. 11:36
 8/8 anonim válasza:
Szia! Köszönöm szépen, sokat segítettél!:) Valószínűleg én is azt a gépet veszem majd meg, amit Te. Jó varrást!!!:)
2010. aug. 19. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!