Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Szeretnék varrógépet vásárolni...

Szeretnék varrógépet vásárolni. Milyet ajánlanátok? Kezdő vagyok.

Figyelt kérdés
2011. aug. 27. 10:56
 1/6 anonim ***** válasza:
Én Naumannt választanék. Nagyon egyszerű, könnyen kezelhető, és márkának sem utolsó. Vehetsz egy jó állapotban lévő használtat is, nem fogsz vele elrontani semmit sem. Anyumnak már vagy 20 éve megvan, én is azon tanultam varrni.
2011. aug. 27. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
79%
Nekem is olyan van! Szeretem, jó és tényleg időtálló. Anyukámtól kaptam, legalább 25 éves a gép és semmi baja! Pedig már volt használva elég sokat.
2011. aug. 28. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Nekem is Naumann táska varrógépem van, 1975-ben vettem. Mindig üzemképes, bár vannak rajta már hiányosságok(műanyag részek lepattantak, de ezek ellenére is szépen varr.
2011. szept. 20. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Szerintetek vegyek újat vagy jó egy használt is?
2011. szept. 20. 08:00
 5/6 anonim ***** válasza:
22%
valóban jó a jelzett márka de jó a Singer is. Hogy ujat vagy régit?Erre nehéz választ adni...Ha valaki azért adja el mert ujabbat akar venni vagy már nem kell neki attól meg lehet venni. De mi van ha sz@r és azért adja el?.... Lutri. Én az ujat javasolnám...főleg ha nem olyan sürgős. Nem nagy tétel egy pár hónap alatt összetudsz rá gyüjteni. 50-é már jó singert kapsz....DE ha ez kizást akkor vágj bele a régibe ha tudsz már varni próbáld ki az eladó előtt ha nem engedi ,meg akkor biztos nem jó...
2011. szept. 20. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
46%
....kizárt....bocs
2011. szept. 22. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!