Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Hogy kell használni egy régi...

Hogy kell használni egy régi mosógépet?

Figyelt kérdés

Hali!

Bocs a hülye kérdésért, de most kerültem koliba, és otthon vadiúj, elöltöltős mosógépünk van, az itteni meg egy ősrégi, felültöltős darab. Fogalmam sincs hogy kell használni, és a szobatársam sem tudja. :S Azt megtaláltam, hogy a programot hol lehet beállítani, de utána mi van? Még bekapcsológomb sincs rajta! Tegyem bele a ruhát, állítsam be a programot, és utána...?

Légyszi segítsetek :D


2015. szept. 7. 18:57
 1/6 anonim ***** válasza:
tegyél fel egy képet a mosógépröl, akkor ki tudjuk találni, milyen fajta.
2015. szept. 7. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Oké, mindjárt csinálok egyet.
2015. szept. 7. 19:14
 3/6 A kérdező kommentje:

Na, itt van.


Így néz ki becsukva:

[link]


Így kinyitva:

[link]


Ilyen hátulról:

[link]


És itt egy kép, amin közelről látszik a márkája, meg ahol a programot kell beállítani:

[link]

2015. szept. 7. 19:20
 4/6 anonim ***** válasza:

Elöször is nagyon alaposan le kelleme tisztítani, mert borzasztó koszos.


Ettöl függetlenül a ruhákat a dooba teszed, meg való színüleg a mosószert is oda kell tenni. A nyitott képen oldalt van egy kis tartály, oda kerül(ne) az öblítö.


A két tárcsán tudod beállítani a programot, és valamelyik felhúzásával indul a gép.

2015. szept. 7. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a gyors választ!
2015. szept. 7. 19:29
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha mosóport használsz, ahhoz van egy tartály a gép elején belül, ki lehet hajtani. Öblítőt addig tölts bele, amíg el nem éri a kis műanyag jelzést. Ha többet öntesz bele, leszívja az egészet. Energomatnál a tekerőt kell felhúzni, amin a számok vannak, de az energoluxnál már nincs ilyen, ott a betűs tárcsát kell 0 állásba tekerni, akkor van kikapcsolva. Először beállítod a számot, aztán kell a betűt. Ha kicsit kímélni akarod a gépet, akkor dugod be, amikor már beállítottad.


[link]


Én ilyet raktam még anno a kábelére, de az sem ma volt :)


Itt egy videó, amin látszik hogy indítasz be egy általános programot.


https://www.youtube.com/watch?v=9MbyYNpFXuE

2015. szept. 8. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!