Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Van valakinek Samsung DW60H301...

Van valakinek Samsung DW60H3010FW mosogatógéphez magyar vagy angol használati utasítása?

Figyelt kérdés
Az egyik outlet-ben vettünk mosogatógépet, de ők nem tudtak hozzá adni használati utasítást. Keresgéltem a neten, de ott sem találtam. Az eladó elmondta nagy vonalakban ami a működtetéséhez hasznos info, de én szívesebben olvasnám el a leírását.

2015. szept. 8. 20:47
 1/2 anonim válasza:
A keresobe ird be a gepnek a markajat, majd kerd a hasznalati utasitast. Talan igy sikerul megtalalnod, nekem igy sikerult.
2015. szept. 8. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

....a gyártó weboldaláról? [link]

PDF formátumban letöltheted, majd mentheted a gépre és kinyomtathatod.

Méret: 22.77 MB,

fájl-formátum: PDF,

nyelvek: ENGLISH, ARABIC, FRENCH



közvetlen letöltési link:

[link]


várj nyugodtan, eléggé túlterhelt a Samsung letöltési weboldala ezért lassan töltődik be!

(magyar nyelvűt NE keress, nem létezik)

2015. szept. 12. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!