Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung Galaxy S Advance-re...

Samsung Galaxy S Advance-re hol találok magyar nyelvű gingerbread romot?

Figyelt kérdés
azért kérdezem itt mert már 3 szor tettem rá telefonra a gingerbreadet de eggyiken sincs magyar nyelv, én is beleestem a hibába hogy ráraktam jelly beant és az egy rakat sz*r.

2015. aug. 9. 13:59
 1/1 kilroy ***** válasza:

Így tetted fel?: http://www.gyakorikerdesek.hu/elektronikus-eszkozok__mobilte..

Ezután nem árt egy cocore kernelt felrakni, és eldöcög vele. Gari gondolom már nem él.

Egyébként sammobile oldalon vannak gb -k. Arra ügyelj, hogy európai legyen és lesz benne magyar nyelv.

Ha sima (nem nfc verziós), akkor: GB - xxlk2, JB - xxlqe a hivatalos, de jb -nél rá lehet rakni még az xxlqg és a xxlql verziót is. Utóbbi olasz (legfrissebb), de van benne magyar is.

2015. aug. 13. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!