Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Milyen turmixgépet érdemes...

Milyen turmixgépet érdemes vásárolni? Delimano Utile turmixgépről vélemények?

Figyelt kérdés

Elsősorban smoothie-k készítésére szeretném, tehát olyan kéne, ami rendesen lepürésíti a gyümölcsöket, zöldségeket és bírja a mindennapos használatot. Eléggé tanácstalan vagyok, mert ahogy néztem 250 W-től egészen 1000 W-ig teljesítményűeket lehet kapni. Gondolom a 250-esek elég kis teljesítményűek. Mennyi az a teljesítmény, ami már valóban képes lehet arra, hogy rendesen pürésítse nekem akár a keményebb gyümölcsöket,zöldségeket is? Vagy ez függ attól egyáltalán? Most egyet kinéztem, a Delimano Utile turmixgépet (igaz ennek vannak plusz örlő tartozékai is,de nem lényeges hogy legyen ilyen hozzá), akinek van véleményeket tudna írni róla?

Árban, ahogy én néztem 10-15 ezer között szánnék rá.

Mi az amire feltétlen figyeljek a vásárlásnál?

Köszönöm előre is a segítséget!



2015. szept. 15. 09:06
 1/2 A kérdező kommentje:
És mennyire lényeges az, hogy hány sebességfokozata van?
2015. szept. 15. 09:10
 2/2 r-era válasza:

Delimano=TVShop...

Úgy vásárolj.

Általában kivételesen szar cuccokat forgalmaznak. Ha elromlik, komoly bajok vannak...

15 ezerért kapsz normálisat, 1000W-os minek egy háztartásba? Itthon a nyers répát turmixolom 400W-os Philips turmixgéppel, 11 ezer pénz volt tavaly...

2015. szept. 18. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!